SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Operátor výroby

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Dolné Vestenice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
po úspešnom pohovore ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
775 - 1 100 EUR/mesiacMzda je pri 100% plnení daného výkonu podľa pracovnej pozície. Hranica mzdy je uvedená je bez odmeny za plnenie výkonu, bez lisárskeho príplatku, odmeny majstra a bez zmenných príplatkov. Hranice mzdy sú uvedené pri priemernom mesiaci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pri vytlačovacích linkách, vytlačovanie profilov pre lisovanie tesnení pre osobné automobily. Práca na lisoch, pri ktorých sa lisujú vytlačené polotovary. Práca na sekacích strojoch, opracovanie tesnenia, kontrola a balenie do obalov zákazníka.
Práca je na trojzmennú prevádzku - pracuje sa 7,5 hodín denne.

Zamestnanecké výhody, benefity

Odmeňovanie je nastavené podľa plnenia výkonovej normy, ktorá je stanovená podľa pracovnej pozície.
Okrem základnej výkonovej mzdy je vyplácaný: Príplatok za plnenie výkonovej normy, lisársky príplatok ,ročný dochádzkový bonus (1000 €), odmena majstra, zmenné príplatky. V zmysle Kolektívnej zmluvy je v spoločnosti nastavené vyplácanie 13. a 14. platu. Príspevok zo sociálneho fondu darcom krvi, životnom i pracovnom jubileu.
Stravovanie v areáli spoločnosti počas všetkých pracovných zmien za 0,80€.
Doplnkové dôchodkové sporenie - III. pilier s príspevkom zamestnávateľa.
Pri nástupe do pracovného pomeru je pracovná zmluva uzavretá priamo cez spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o.
Spoločnosť má firemnú autobusovú dopravu zo 8 vybraných smerov na zvoz a odvoz zo všetkých pracovných zmien - príspevok zamestnávateľa je vo výške 90% .

Informácie o výberovom konaní

Pohovory sa konajú každý utorok o 08:00 hod. v spoločnosti v Dolných Vesteniciach. Odpovede sa zasielajú len uchádzačom , ktorí absolvovali osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Výhodou sú znalosti v oblasti gumárenských technológii. Je nutnosť dodržiavať technologickú a pracovnú disciplínu, BOZP, požiarnu ochranu.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. Od roku 2011 vlastní celú skupinu SaarGummi Čínsky holding Chogqing Light Industry & Textile Holdings(Group). Sídlo holdingu je v Luxembursku. Závody skupiny Saargummi sú v Česku, v Nemecku, v Rusku, v Indii, v Číne, v Mexiku, v USA, v Brazílii, v Španielsku. Od vzniku spoločnosti sa vyrábajú len komponenty pre automobilový priemysel. Aktuálne sa vyrába pre automobilky ŠKODA, BMW, FORD, MERCEDES, VW , KIA - tesnenie čelného skla, tesnenie motorového priestoru, tesnenie strešného okna, tesnenie kufra, tesnenie vedenia skiel, tesnenie dverí, stieracie tesnenie, tesnenie prahu dverí, obstrek trojuholníkového skla.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Majdanová
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:
ID:1071644Dátum zverejnenia:2.8.-=KONTAKT=-lokalita:Dolné VestenicePozícia:Montážnik/montér,Operátor výroby,Predák,TechnológSpoločnosť:SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné VesteniceZákladná zložka mzdy (brutto):775 EUR/mesiac

Počet videní: 33
Ponúkaná mzda: 775 EUR
Inzerent:SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice [ ]
Zverejnené dňa:2022-08-02 (11 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Prievidza
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.