ROŠERO - P, s.r.o.

Elektrokonštruktér

ROŠERO - P, s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
december, január
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac1250 € po skúšobnej dobe a pri plnení zadaných úloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba smart autobusov a smerovanie k elektromobilite patrí medzi naše strategické ciele. Analýza a vyhodnotenie súčasného stavu, navrhovanie najlepších konštrukčných riešení elektroinštalácie vozidla na základe požiadaviek a vývoja trhu, zodpovednosť za tvorbu výrobnej a servisnej dokumentácie elektroinštalácie vozidla v programe Engineering Base, alebo pod., kedy základom je tvorba a kreslenie obvodových schém a káblových zväzkov, ako podklad pre výrobu. Ak máte elektromobilitu a samotnú elektriku v krvi a zaujímajú vás dopravné prostriedky, tak vás táto práca bude baviť a napĺňať. Ambícia kariérneho rastu a postupu je vítaná.

• tvorba a kontrola dokumentácie k produktu
• navrhovanie riešení so zameraním na elektrické aspekty
• analýza a riešenie prípadných technických problémov výroby
• aktívna spolupráca s ostatnými kolegami v rámci multidisciplinárneho inžinierskeho tímu.

Zamestnanecké výhody, benefity

Vypracovaný zamestnanecký program pre aktívnych zamestnancov, odborný rast, zaujímavá práca , dochádzkový bonus, bonus pri pracovnom jubileu, vlastné stravovacie zariadenie 1,09€ obed, vianočný balíček, mikulášsky balíček, príspevok na rekreáciu, 20€ ročne na kultúru.

Informácie o výberovom konaní

výberové pohovory sa budú realizovať priebežne po vyhodnotení žiadostí a profesných životopisov, vyhovujúci uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.12.2022(ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-VŠ vzdelanie, zameranie elektro, SŠ vzdelanie + prax v odbore elektrokonštrukcie
-Engineering Base - pokročilý alternatíva EPLAN
predošlá skúsenosť s niektorým z nasledujúcich systémov: Solid Works, Solid Edge, CREO, alebo iný 3D CAD systém (výhodou), skúsenosti s programovaním ( funkcionálne a logické programovanie),znalosť so správou CAN-bus
-AJ - komunikatívna úroveň
-Spracovanie návrhov technických riešení ,znalosť čítania elektrotechnických schém, 3D modelovanie, znalosť základných elektrotechnických a elektrických noriem, dodržiavanie termínov, plnenie pridelených úloh, reporting, štatistiky, analýzy podľa zadania, logické myslenie, samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť odolávať stresu

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Ste ambiciózny/-na a radi by ste rozvíjali svoju kariéru na Slovensku v úspešnej spoločnosti vyrábajúcej midibusy?
Spoločnosť ROŠERO-P s.r.o. so sídlom v Spišskej Novej Vsi, s počtom kmeňových zamestnancov vyšším než 100 a exportom do celej Európskej únie a Švajčiarska patrí medzi najväčšie a najúspešnejšie firmy vyrábajúce midibusy v Európe.
Výrobný program spoločnosti je postavený na renomovaných značkách podvozkov dodávaných nadnárodnými koncernmi akými sú Iveco Bus , ktoré sú základnými piliermi sľubujúcimi vysokú úžitkovú hodnotu a kvalitu produktov, ktorú umocňujú a dotvárajú naši zamestnanci čerpajúc z 25 ročných skúsenosti spoločnosti vo výrobe autobusov.
Naša spoločnosť dosahuje dlhodobo medziročný rast produkcie optimalizáciou výrobných procesov ako aj zlepšovaním výrobného prostredia sa snažíme uvedené úspechy zvyšovať, aby sme dokázali v čo najbližšej budúcnosti pokryť všetky požiadavky trhu, ktoré momentálne nestíhame napĺňať.
K tomu, aby sa nám to podarilo však potrebujeme šikovných a cieľavedomých ľudí, odborníkov vo svojom odbore, pre ktorých je zamestnanie nielen prácou, ale hlavne koníčkom a pre ktorých určený cieľ nie je koncovým bodom, ale len stupienkom k ďalším výzvam.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dana Štofková
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
ID:1249911Dátum zverejnenia:25.11.-=KONTAKT=-lokalita:Spišská Nová VesPozícia:KonštruktérSpoločnosť:ROŠERO - P, s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):1 250 EUR/mesiac

Počet videní: 20
Ponúkaná mzda: 1250 EUR
Inzerent:ROŠERO - P, s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2022-11-25 (8 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Spišská Nová Ves
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.