ROŠERO - P, s.r.o.

Mechanik

ROŠERO - P, s.r.o.

Miesto práce
Sadová 14A, Spišská Nová Ves-Tarča
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacUvádzame dosahovaný mzdový priemer na uvedenej pozícii. Mzda je úkolová a je zložená zo základnej tarify za normohodinu a príslušných prémií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž dverí do autobusov, kardanových hriadeľov, kompresorov a remeníc, servis autobusov v rámci EU

Zamestnanecké výhody, benefity

zaujímavá práca ponúka odborný rast, vlastná jedáleň, dochádzkový bonus 600€ ročne, príspevok na kultúrne podujatia 20 € ročne, príspevok na rekreáciu do výšky 275 €, obed v hodnote 1,09€ vo vlastnej jedálni, mikulášsky balíček, vianočný balíček.

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť a životopis posielajte v slovenskom jazyku poštou alebo e-mailom. Odpovedať budeme uchádzačom , ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a budú zaradení do užšieho výberu. Vybraní uchádzači sa zúčastnia osobných pohovorov so zástupcami našej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

pracovné nasadenie, manuálna zručnosť, chuť pracovať

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Ste ambiciózny/-na a radi by ste rozvíjali svoju kariéru na Slovensku v úspešnej spoločnosti vyrábajúcej midibusy?
Spoločnosť ROŠERO-P s.r.o. so sídlom v Spišskej Novej Vsi, s počtom kmeňových zamestnancov vyšším než 100 a exportom do celej Európskej únie a Švajčiarska patrí medzi najväčšie a najúspešnejšie firmy vyrábajúce midibusy v Európe.
Výrobný program spoločnosti je postavený na renomovaných značkách podvozkov dodávaných nadnárodnými koncernmi akými sú Iveco Bus , ktoré sú základnými piliermi sľubujúcimi vysokú úžitkovú hodnotu a kvalitu produktov, ktorú umocňujú a dotvárajú naši zamestnanci čerpajúc z 25 ročných skúsenosti spoločnosti vo výrobe autobusov.
Naša spoločnosť dosahuje dlhodobo medziročný rast produkcie optimalizáciou výrobných procesov ako aj zlepšovaním výrobného prostredia sa snažíme uvedené úspechy zvyšovať, aby sme dokázali v čo najbližšej budúcnosti pokryť všetky požiadavky trhu, ktoré momentálne nestíhame napĺňať.
K tomu, aby sa nám to podarilo však potrebujeme šikovných a cieľavedomých ľudí, odborníkov vo svojom odbore, pre ktorých je zamestnanie nielen prácou, ale hlavne koníčkom a pre ktorých určený cieľ nie je koncovým bodom, ale len stupienkom k ďalším výzvam.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dana Štofková
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
ID:2157274Dátum zverejnenia:25.4.-=KONTAKT=-lokalita:Spišská Nová VesPozícia:AutomechanikSpoločnosť:ROŠERO - P, s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):1 100 EUR/mesiac

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 1100 EUR
Inzerent:ROŠERO - P, s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2022-04-25 (34 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.