Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania

Koordinátor tvorby testov z anglického jazyka

Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania

Miesto práce
Žehrianska 9, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.07.2021, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacpodľa Zákona č. 578/2009 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, platové ohodnotenie: tarifný plat + osobný príplatok zamestnanca (min. 1 100 € v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia tvorby testov z anglického jazyka pre stredné školy :
Koordinácia tvorby testov z anglického jazyka pre stredné školy (autori, recenzenti, spíkri), príprava a kontrola testových materiálov (úrovne A2 - C1 SERR), práca s elektronickým systémom - spravovanie banky úloh a testov z anglického jazyka, príprava a kontrola testov pre grafickú úpravu, realizácia nahrávania CD k testom, administrácia pilotných testov v školách, príprava koncepčných materiálov a správ k maturitnej skúške, účasť na školeniach a konferenciách, administratívna agenda v oblasti personálneho a organizačného chodu členov autorského tímu, recenzentov a spíkrov, iné činnosti a čiastkové úlohy zadané nadriadeným.

Zamestnanecké výhody, benefity

- pružná pracovná doba;
- 45 dní dovolenky;
- príspevky zamestnávateľa na DDS;
- možnosť osobného a profesionálneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
- životopis,
- súhlas so spracúvaním osobných údajov a ich evidenciou počas výberového konania ("Údaje v uvedenom rozsahu poskytujem dobrovoľne na základe vlastného rozhodnutia a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.").

Odpovieme iba uchádzačom spĺňajúcim požiadavky. Všetky dokumenty obsahujúce osobné údaje budú v prípade neúspešných kandidátov zlikvidované.

Doklady posielať e-mailom na adresu:[email protected]
Adresa spoločnosti: NÚCEM, Žehrianska 9, 851 07 Bratislava 5
Kontaktná osoba: Mgr. Alžbeta Palacková

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021(ostáva ešte 60 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

anglický jazyk v aprobácii/štátna jazyková skúška z anglického jazyka, resp. anglický jazyk v prekladateľsko-tlmočníckom smere s pedagogickou spôsobilosťou ukončenou štátnou skúškou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ďalšie požiadavky: dobrá znalosť vzdelávacieho obsahu anglického jazyka na strednej škole, znalosť deskriptorov jazykových úrovní stanovených SERR.
Prax na pozícii učiteľa SŠ, resp. VŠ alebo ZŠ so skúsenosťou s obsahom vzdelávania anglického jazyka na SŠ (príprava žiakov na maturitnú skúšku) výhodou. Prax na pozícii metodika alebo výskumného zamestnanca so zameraním na anglický jazyk je výhodou. V prípade absolventov VŠ je dôležitá skúsenosť s prípravou žiakov na maturitnú skúšku a dobrý prehľad v platnej pedagogickej dokumentácii z anglického jazyka. Vítaná je znalosť metodiky tvorby testov (absolvované školenia) a skúsenosť s tvorbou úloh a testov alebo učebných textov.
Schopnosť tímovej práce, komunikatívnosť a organizačné schopnosti, pozitívne pracovné nasadenie a kladný vzťah k administratívnym činnostiam, dôslednosť, precíznosť (vítaná je aj skúsenosť s editorskou činnosťou, korektúrami textov a pod.), zmysel pre detail, schopnosť nadhľadu a pozitívneho prístupu v záťažových a stresových situáciách.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Základným účelom činnosti ústavu je uskutočňovanie certifikovaných meraní vzdelávania, výskum a vývoj v oblasti merania a hodnotenia kvality vzdelávania, stavu a vývoja vzdelávania na celoštátnej úrovni a v medzinárodnom porovnaní, hodnotenie kvality výchovy a vzdelávania na základných a stredných školách na úrovni štátnych vzdelávacích programov, monitorovanie procesov vývoja výsledkov vzdelávania detí, mládeže a dospelých na celoštátnej úrovni a v medzinárodnom porovnaní.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania
Žehrianska 9
851 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alžbeta Palacková
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
ID:2570944Dátum zverejnenia:21.4.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:Lektor,Učiteľ,Výskumný a vedecký pracovníkSpoločnosť:Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávaniaZákladná zložka mzdy (brutto):1 100 EUR/mesiac

Počet videní: 14
Ponúkaná mzda: 1100 EUR
Inzerent:Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania [ ]
Zverejnené dňa:2021-04-21 (15 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.