ANTIK Telecom s.r.o.

׼utujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke.

Ďakujeme za porozumenie.
Zobraziť podobné ponuky

Business Developer

ANTIK Telecom s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiack základnej mzde odmeny a bonusy podľa výsledkov rozširovania infraštruktúry

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viete si predstaviť byť v prvej línii rozvoja najväčšieho inovátora v segmente hi-tech služieb v SR? Hľadáme rozhľadeného, komunikatívneho manažéra či manažérku pre rozšírenie našej infraštruktúry v oblasti elektrickej mobility, zdieľanej ekonomiky a last-mile logistiky. S vlastníkmi nehnuteľností, sieťami, veľkými aj malými podnikateľmi budete hľadať správne miesta pre inštalácie nabíjacích staníc a ďalších prvkov našich inovatívnych služieb v celej SR. V Antiku budete mať unikátnu príležitosť ovplyvniť produkt od zárodku po nasadenie koncovým zákazníkom a naživo tak vidieť výsledok svojej práce v prostredí celosvetovo operujúcej spoločnosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

- jedinečné DNA Antiku spočívajúce v trvalom rozširovaní schopnosti firmy zvládať nové výzvy a obchodné či produktové teritória
- prostredie trvalého vývoja a zmeny produktov na základe globálnych trendov
- pôsobenie spoločnosti na všetkých kontinentoch
- využívanie produktov firmy na doma za zvýhodnených podmienok (internet, TV, bikesharing, motosharing)
- zľavy a benefity u našich partnerov

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite profesný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu:[email protected].
DO SUBJEKTU SPRÁVY PROSÍM UVEĎTE NÁZOV POZÍCIE.

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Project - pokročilý
Microsoft PowerPoint - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme kandidáta s rozvinutými komunikačnými zručnosťami, ťahom na bránu, pripraveného pracovať bez vopred nalinajkovaných postupov a s vlastnými nápadmi ako dosiahnuť cieľ. Pozícia vyžaduje časté cestovanie mimo sídlo spoločnosti. Výhodou je rozhľad v oblasti nových technológií.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť ANTIK Telecom je najväčším nadregionálnym poskytovateľom internetu, triple-play, IoT a zdieľaných služieb na Slovensku. Poskytuje služby domácnostiam, samospráve aj firemnému sektoru. V roku 2017 dosiahol Antik najvyšší medziročný rast tržieb spomedzi všetkých relevantných telekomunikačných spoločností na Slovensku. Od nášho založenia rastieme obratom už 18 rokov bez prerušenia. Antik je viacnásobným držiteľom ocenení IT Projekt roka, IT Firma roka či Inovatívna firma roka za prínos v oblasti technologického pokroku na Slovensku.

Sesterská spoločnosť Antik Technology sa venuje najmä vývoju, výrobe a distribúcii domácich hi-tech zariadení pre telekomunikačný priemysel. Zariadenia pre telekomunikačný priemysel, smart cities či zdieľanú ekonomiku vyvinuté v Košiciach sú dnes nasadené okrem Slovenska a Českej republiky u operátorov a distribútorov multimediálneho obsahu vo severnej a západnej Európe, severnej Amerike, strednej Ázii a v Pacifiku. Viac informácií o spoločnosti nájdete na www.antiktech.com a na www.antik.jobs .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ANTIK Telecom s.r.o.
Čárskeho 10
040 01 Košice
http://www.antik.sk
ID:3150949Dátum zverejnenia:3.11.-=KONTAKT=-Lokalita:Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)Pozícia:Account manager,Produktový manažér,Produktový manažér v IT,Projektový manažérSpoločnosť:ANTIK Telecom s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):950 EUR/mesiac

Počet videní: 11
Ponúkaná mzda: 950 EUR
Inzerent:ANTIK Telecom s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2020-11-03 (32 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Bratislava Košice
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.