Upratovačka nástup ihneď !

CONFAL a.s.

Miesto práce
Príboj 549, 976 13 Slovenská Ľupča, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
29.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na túto pozíciu hľadáme uchádzačku či uchádzača, ktorý má cit pre detail. Upratovanie kancelácií v administratívnej budove, šatne a sprchy zamestnancov, umývanie a čistenie sociálnych zariadení, umývanie okien každé 3 až 6 mesiacov, vynášanie smetí, dopĺňanie hygienického materiálu, vysávanie, umývanie podláh a sanity, utieranie prachu v kanceláriách, kuchynky.

Zamestnanecké výhody, benefity

Výhodou je flexibilný pracovný čas, max 3-3,5 denne

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2017(ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Akciová spoločnosť Confal je najväčším recyklátorom hliníka na Slovensku a renomovaným európskym výrobcom vysokokvalitnej hliníkovej zliatiny pre zlievarne hliníka a rafinačných prípravkov pre oceliarsky priemysel.
Takmer 100% hliníkovej suroviny použitej v našej výrobe tvorí druhotná surovina - šrot. Vyspelou technológiou šetrnou k životnému prostrediu dokážeme spracovať všetky druhy odpadov z hliníka, od výrobných odpadov z podnikov spracovávajúcich a opracovávajúcich hliník (napríklad špony, troska), cez šrot pochádzajúci z demolácie a likvidácie (stavebné profily, drvený odpad z autovrakov, použité disky kolies) až po zberový odpad z domácností (použitý riad) a obalové materiály (viečka z jogurtov, potravinové fólie).
Oproti výrobe hliníka z prírodnej suroviny - bauxitovej rudy ušetríme recykláciou v každej tone vyrobenej zliatiny približne 4 tony bauxitu a až 95% inak potrebnej energie. S aktuálnou výrobnou kapacitou 15 000 ton zliatin ročne, sme zároveň recyklátorom hliníkových výrobných odpadov. Z 1 tony hliníkového šrotu vyrobíme v priemere 800 kg zliatiny.
Firma dokáže s dnešnou technológiou spracovať desiatky tisíc ton hliníkového odpadu ročne. Confal a.s. (pôvodne Kovod Trade, a.s.) vznikla v deväťdesiatych rokoch minulého storočia z firmy obchodujúcej s kovovými odpadmi. Od roku 1998 je jej hlavným zameraním výroba hliníkových zliatin na princípe pretavovania hliníkového šrotu. Z nehomogénneho a zložením nie vždy známeho vstupu je vyrábaný výrobok s pevne určeným chemickým zložením a garantovanou kvalitou. Snaha priblížiť sa čo najviac k zlievarenstvu vyústila do zmeny názvu spoločnosti z Kovod Trade na CONFAL (z lat. conflare aluminium = liať hliník) a do uzatvorenia zmluvy o spolupráci s jednou z najväčších talianskych zlievarní - Industrie Pasotti, ktorá vybudovala v roku 2006 priamo vo výrobnej hale spoločnosti Confal a.s. tlakovú zlievareň s kapacitou 2500 ton hliníka ročne.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CONFAL a.s.
Príboj 549
976 13 Slovenská Ľupča
http://www.confal.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Bauková
Tel.:+421 904 720 700
E-mail:
ID:3196779Dátum zverejnenia:25.9.2017Lokalita:Banská BystricaPozícia:UpratovačkaSpoločnosť:CONFAL a.s.

Zverejnené dňa:2017-09-25 (25 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.