Asistent(ka) vedenia
Miesto práce

Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

ihneď

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidátov na pozíciu asistenta/asistentky vedenia spoločnosti pre našu dcérsku spoločnosť Premac, s r.o. v Bratislave.

Kľúčové úlohy a zodpovednosti:
• Administrácia - Zabezpečenie všetkých administratívnych aktivít súvisiacich s tímom v spoločnosti Premac. Príprava zmlúv, podkladov, spracovanie dát a podobne.
• Všeobecná podpora - Podpora generálneho riaditeľa a riadiaceho tímu - organizovanie stretnutí, príprava podkladov a zabezpečenie služobných ciest.
• Office manažment - Zabezpečenie chodu kancelárie, objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia.
• Projekty - Účasť na vybraných projektoch podľa zadania; organizácia firemných podujatí v spolupráci s inými oddeleniami spoločnosti.
• Správa budovy - Riadenie prevádzky a organizácia všetkých činností spojených so správou nehnuteľnosti (komunikácia s úradmi, správa nákladov a zabezpečenie údržby priestorov).

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Prax min.2 roky v oblasti administratívy alebo office manažmentu
• Anglický jazyk - pokročilý
• Znalosť MS Office
• Organizačné a komunikačné schopnosti
• Orientácia na kvalitu
• Proaktívny prístup k riešeniu problémov

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť CRH (Slovensko) so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod CRH (Slovensko) a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Skupina CRH je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť CRH stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. CRH sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

Viac informácií nájdete na stránke www.crhslovakia.com.

Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti CRH (Slovensko), a.s., Rohožník 906 38, IČO 00214973 v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 122/2013 Zb., a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Stavebný priemysel

Adresa spoločnosti

CRH (Slovensko) a. s.
Rohožník 1
906 38 Rohožník
http://www.crhslovakia.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Team CRH
E-mail:poslať životopis
ID:3204159Dátum zverejnenia:19.10.2017Lokalita:BratislavaPozícia:AsistentSpoločnosť:CRH (Slovensko) a. s.
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.

Zverejnené dňa:2017-10-03 (45 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 1 milisekúnd.