ASISTENT NA ÚČTOVNOM ODDELENÍ (REF. Č.: 4-26-27343/PF)


Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Si študent a hľadáš administratívnu prácu v kancelárii na 20 hod. týždenne ?
Chceš získať skúsenosti z ekonomickej sféry ?
Si pedant na čísla a bude na teba spoľah pri kontrole a archivácii faktúr ?
Ak áno, pošli násm svoje CV ešte dnes !

Tvojou náplňou práce bude:
- Príjem a spracovanie dodávateľských alebo odberateľských faktúr
- Zadávanie dodávateľských faktúr do interného systému
- Rekonsiliácia dodávateľských dokladov, archivácia dodávateľských faktúr
- Administratívna pomoc na účtovnom oddelení
- Ostatné úlohy podľa pokynov nadriadeného
Ponúkaný plat (brutto)
4 EUR/hodina
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Spoločnosť ponúka príležitosť začat kariéru v úspešnej medzinárodnej spoločnosti. V spoločnosti je príjemný a mladý kolektív, dobrá atmosféra a rôzne spoločné súkromné aktivity aj mimo práce.
Spoločnosť sídli v blízkosti centra mesta, v budove je fitness centrum a možnosť parkovania.
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Informácie o výberovom konaní
Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.Viac podobných pozícií nájdete nawww.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Si ideálnym kandidátom na túto pozíciu ak:

- Možeš pracovať 20 hod. týždenne - PODMIENKA
- Už máš skúsenosť s administratívnou prácou
- Hovoríš po anglicky - komunikatívna úroveň B2
- Si spoľahlivý, dochvíľny a ochotný pomáhať kolegom
Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu.

Dobrovoľne udeľuje spoločnosti Grafton Recruitment Slovakia, s.r.o., IČO: 35 874 155, Obchodná 2, 811 01 Bratislava (ďalej len Grafton), súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: "Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti Grafton dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami Grafton za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť Grafton sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi Graftonom a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť Grafton osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť Grafton ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny " Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb, či prieskumov spoločnosti Grafton v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácii.

Zverejnené dňa:2017-10-10 (40 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 1 milisekúnd.