STABILNÁ PRÁCA VO VÝROBE (REF. Č.: 5-21-24067/PF)


Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Montáž drobných elektronických a mechanických častí do automobilového priemyslu
- Starostlivosť o pridelené nástroje a stroje - základná starostlivosť
- Spolupráca na zlepšovaní procesov v rámci výroby
- Práca na 3-zmeny

Nástup možný ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
580-700EUR/mesiac
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- 13. plat
- Zabezpečená doprava od Prievidze, Partizánskeho a Topolčian ZDARMA
- Čisté pracovné prostredie
- Stabilná a dlhodobá pracovná príležitosť na hlavný pracovný pomer
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Informácie o výberovom konaní
Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.Viac podobných pozícií nájdete nawww.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Ukončené stredoškolské vzdelanie
- Predchádzajúca prax na obdobnej pozícii z výrobného podniku výhodou
- Manuálna zručnosť
- Technické myslenie, zmysel pre detail
- Zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť, flexibilita
- ochota pracovať na 3 zmeny
Adresa
Grafton Slovakia s.r.o.
Legionárska 7158/5
911 01 Trenčín
http://www.grafton.sk

Kontaktná osoba: Marta Ondrejcová
E-mail:
Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu.

Kandidát svojim podpisom dobrovoľne udeľuje spoločnosti Grafton Slovakia, s.r.o., IČO: 46113282, Obchodná 2, 811 01 Bratislava (ďalej len Grafton), súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: "Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti Grafton dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami Grafton za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom, keď mi spoločnosť Grafton sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi Graftonom a budúcim zamestnávateľom alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu alebo uplynutí lehoty alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť Grafton osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť Grafton ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny." Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb či prieskumov spoločnosti Grafton v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácií.

Zverejnené dňa:2017-10-16 (56 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj
Pracovná ponuka nájdená za 1 milisekúnd.