Využívaj jazyky v medzinárodnej spoločnosti (finančný analytik) (Ref. č.: PR/019620)

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)aNemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)aFrancúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)aŠpanielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)aMaďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)aTaliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)aChorvátsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)aSrbský jazyk - Stredne pokročilý (B2)aUkrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2)aDánsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)aBulharský jazyk - Stredne pokročilý (B2)aHolandský jazyk - Stredne pokročilý (B2)aPortugalský jazyk - Stredne pokročilý (B2)aŠvédsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)aPoľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)aFínsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)aNórsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)aSlovinský jazyk - Stredne pokročilý (B2)aEstónsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)a
Lotyšský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie (ekonomický smer výhodou)
* Plynulá znalosť cudzieho jazyka využívaného v rámci Európy
* Mierne pokročilá znalosť anglického jazyka
* Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
* Analytické myslenie a počítačová zdatnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Lugera je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 3 pobočky na Slovensku (TN, BA, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Poľska, Chorvátska, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbara Vermešová
E-mail:poslať životopis
ID:3237457Dátum zverejnenia:9.11.2017Lokalita:Trenčiansky kraj,Žilinský krajPozícia:Administratívny pracovník, referent,Asistent,Finančný analytik,Referent správy pohľadávokSpoločnosť:Lugera & Maklér spol.s r.o.
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.

Zverejnené dňa:2017-11-09 (14 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj Trenčiansky kraj
Pracovná ponuka nájdená za 1 milisekúnd.