Správca polikliniky ProCare v Bratislave

ProCare, a.s.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou zodpovednosťou bude zabezpečiť bezpečnú a spoľahlivú prevádzku zdravotníckeho zariadenia po technickej stránke prostredníctvom jednotlivých aktivít:

1. Činnosti vyplývajúce z platnej legislatívy pre stavebné časti a technické zariadenia budov (revízie, prehliadky, deratizácia, dezinsekcia ...)
2. Preventívne činnosti pre stavebné časti a technické zariadenia budov (činnosti, ktoré odporúča výrobca zariadení, ...)
3. Korektívne činnosti pre stavebné časti (údržba pozemkov, budov- interiér a exteriér) a technické zariadenia budov (opravy zariadení, ...)
4. Investície do stavebných častí a technických zariadení budov
5. Energetický manažment
6. Upratovanie interiérov a exteriéru
7. Manažment bielizne
8. Ochrana pred požiarmi a BOZP
9. Ochrana a bezpečnosť osôb a majetku (kľúčový režim, kamerový systém, fyzická ochrana a elektronické zabezpečovacie systémy)
10. Manažment motorových vozidiel (evidencia, poistenie, povinné prehliadky, servis, opravy, vyhodnocovanie ...)
11. Poistenie majetku
12. Vedenie dokumentácie k stavbe a zariadeniam (Projektová dokumentácia, stavebné povolenia, kolaudačné rozhodnutia, povolenia na prevádzku,...)
13. Manažment medicinálnych plynov

Zamestnanecké výhody, benefity

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite prosím Váš životopis spolu s motivačným listom na doleuvedenú e-mailovú adresu. V predmete správy nezabudnite, prosím, uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.

V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. vo svojom životopise alebo v žiadosti, prosím, uveďte svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou ProCare, a.s. v nasledovnom znení:

"Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti ProCare, a.s. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami ProCare, a.s. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo prípadnú budúcu možnosť zamestnania v relevantnej pracovnej oblasti. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú, pričom si vyhradzujem právo tento súhlas odvolať. V prípade odvolania tohto súhlasu spoločnosť ProCare, a.s. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje."

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Vzdelanie v odbore

Počítačové znalosti - používateľ

Vodičský preukaz

Počet rokov praxe

Osobnostné predpoklady a zručnosti

ID:3251821Dátum zverejnenia:23.11.2017Lokalita:Bratislavský krajPozícia:Správca budovSpoločnosť:ProCare, a.s.

Zverejnené dňa:2017-11-23 (20 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 1 milisekúnd.