׼utujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke.

Ďakujeme za porozumenie.
Zobraziť podobné ponuky

Technik parkovacích systémov/administratívny pracovník prevádzky

EEI s.r.o.

Miesto práce
Bakkossova 3B, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
najneskôr 1.1.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu novú šikovnú, zručnú posilu. Náplň práce zahŕňa:
- vykonávať dozor a kontrolu nad parkovacími systémami a IT technológiami v teréne (parkovacími automatmi) (potrebné školenie zabezpečí zamestnávateľ)
- jednoduchá administratíva týkajúca sa parkovacích technológií, vedenia zákazníckej agendy, informovania verejnosti, vydávania a predaja parkovacích kariet
- práca s interným systémom EEI
- koordinácia dodávateľa zimnej/letnej údržby
- zabezpečovanie regulácie dopravy na parkovacích plochách
- spracovanie peňažnej hotovosti z automatizovaných parkovacích technológií

Zamestnanecké výhody, benefity

- možnosť postupu
- zázemie v úspešnej spoločnosti
- služobný telefón

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti a za zaslanie žiadosti so životopisom. Spoločnosť bude kontaktovať IBA uchádzačov, ktorých životopis bude spĺňať požadované kritériá. Uchádzač zaslaním životopisu dáva súhlas Spoločnosti EEI s.r.o. so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v súvislosti s výberovým konaním.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Jazykové znalosti a vzdelanie v odbore nie je nevyhnutnosťou, avšak výhodou. Hľadá sa zručný pracovník, ktorý bude zaučený pre výkon pracovnej činnosti.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť EEI s.r.o. je silnou a stabilnou spoločnosťou, ktorá sa venuje riešeniu statickej dopravy v rámci mestských dopravných systémov a inteligentných dopravných systémov a v súčasnosti je najväčším správcom v rámci Slovenskej republiky.

Vo svojich činnostiach kombinuje špecializované technické schopnosti s veľmi dobrou znalosťou miestneho prostredia, legislatívy a správnych podmienok. Profesionálna orientácia v obchodnom a podnikateľskom prostredí je daná dlhoročnými skúsenosťami členov jej tímu. Pevné finančné zázemie a silná technická základňa spolu s vysokou odbornosťou zamestnancov EEI, nám dáva náskok pred konkurenciou.

Cieľom spoločnosti je budovať v rámci Slovenskej republiky moderný, účinný a efektívny systém statickej dopravy, vytvárať riešenia, ktoré budú dlhodobo spĺňať náročné kritériá na neustále sa meniacom trhu a poskytovať bezkonkurenčný zákaznícky servis. V neposlednom rade je naša snaha zameraná na otvorenie možností spolupráce v rámci iných európskych krajín, expanziu našich služieb do zahraničia a rozširovanie nášho portfólia o ďalšie druhy činnosti týkajúce sa nielen statickej, ale aj dynamickej dopravy. Vývoj technológií 21. storočia nás posúva vpred a dáva nám nové možnosti, ktoré ďalej ponúkame našim klientom.

Investičné aktivity spoločnosti EEI zahŕňajú výstavbu a prenájom parkovacích plôch, budovanie hromadných garáží a hromadných odstavných plôch pre retail klientelu, ako aj správu parkovacích miest a parkovacích domov. Spoločnosť EEI sa okrem iného venuje aj poradenskej a konzultačnej činnosti v rámci organizácie a správy statickej dopravy a to pre verejný aj súkromný sektor.

EEI momentálne pôsobí v mestách Banská Bystrica, Košice, Vranov nad Topľou a Zvolen so sídlom v Bratislave, pričom spolupráca s mestami formou parkovacích koncesií na 10 a viac rokov zabezpečuje spoločnosti dlhodobú stabilitu a perspektívu rozvoja. Túto víziu podporuje aj fakt, že v súčasnosti spravuje najväčší mestský komplex parkovacích miest v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EEI s.r.o.
Laurinská 18
811 01 Bratislava
http://www.eei.sk
ID:3254522Dátum zverejnenia:27.11.2017Lokalita:Banskobystrický krajPozícia:Administratívny pracovník, referent,Technický pracovníkSpoločnosť:EEI s.r.o.

Zverejnené dňa:2017-11-27 (53 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj
Pracovná ponuka nájdená za 1 milisekúnd.