GL ÚČTOVNÍK A IFRS REPORTING ŠPECIALISTA (SAP) (REF. Č.: 1-11-27966/PF)


Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Už Vás nebaví len účtovať, ale hľadáte pozíciu, ktorá Vám ponúkne rôznorodosť?
Ste typ človeka, ktorý rád pracuje so SAP-om a nerobí mu problém pochopiť súvislosti a to, ako SAP funguje?
Obsadzujeme pozíciu pre silnú európsku spoločnosť, do tímu na oddeleni " general ledger", ktorý je zložení zo šikovných seniorov.
Vaša práca by obsiahla nielen kompletnú účtovnú agendu (GL) a zodpovednosť za mesačné uzávierky, ale boli by ste zodpovedný aj za kontrolu finančných výkazov, IFRS reporting, analýzu procesov v SAPe a komunikáciu s biznis partnermi.
Súčasťou náplne práce je participácia na rôznych finančných projektoch, testovanie procesov v SAPe a ad hoc úlohy.
Ponúkaný plat (brutto)
1700-2000EUR/mesiac
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Spoločnosť si udržuje veľmi dobré postavenie na trhu a svojim zamestnancom ponúka:
- Finančný bonus
- 3 dni sick days
- Dni voľna navyše
- Finančný príspevok na šport
- Notebook aj na súkromné účely
- Home office
- Príspevok na stravné
- Teambuildingy a mnoho iného

Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na gabriela.nankova@grafton.sk

Not fit for this position? Refer us a friend we successfully place and receive 100 EUR voucher! For more information please contact me: gabriela.nankova@grafton.sk
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Informácie o výberovom konaní
Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.Viac podobných pozícií nájdete nawww.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/
Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru (minimálne na úrovni bakalár)
- Prax na pozícii komplexného účtovníka alebo GL účtovníka minimálne 3 roky
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (povinná požiadavka)
- Skúsenosť s prácou v systéme SAP podmienkou (poznať procesy v SAPe, vedieť ako funguje a ako jednotlivé procesy na seba nadväzujú)
- Znalosť Microsoft Office balíčka
Adresa
Grafton Slovakia s.r.o.
Obchodná 2
811 01 Bratislava
http://www.grafton.sk

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Ňaňková
E-mail:
Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu.

Kandidát svojim podpisom dobrovoľne udeľuje spoločnosti Grafton Slovakia, s.r.o., IČO: 46113282, Obchodná 2, 811 01 Bratislava (ďalej len Grafton), súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: "Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti Grafton dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami Grafton za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom, keď mi spoločnosť Grafton sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi Graftonom a budúcim zamestnávateľom alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu alebo uplynutí lehoty alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť Grafton osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť Grafton ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny." Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb či prieskumov spoločnosti Grafton v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácií.

Zverejnené dňa:2017-12-08 (4 dni)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 1 milisekúnd.