Nový investor v Nitre, Zaškolenie v zahraničí. Doprava, ubytovanie a strava zabezpečené bezplatne. Vhodné pre mužov aj ženy. Kontrola kvality

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Galanta, Hlohovec, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
1.10.2017

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanecké výhody, benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť Gestamp je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
V súčasnosti pôsobí v 21 krajinách, má takmer 100 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 30,000 zamestnancov na celom svete.

Cieľom súčasnosti je vybudovať nový výrobný závod v priemyselnom parku v Nitre. Súčasťou výrobného závodu budú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi. Zámerom spol. Gestamp je ponúknuť konečnému zákazníkovi excelentnú kvalitu ako aj príležitosť kariérneho a osobnostného rastu pre svojich zamestnancov.

Stručná charakteristika spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Počet zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Nagy
Tel.:0918 574 753
E-mail:poslať životopis
ID:3275296Dátum zverejnenia:1.1.2018Lokalita:Galanta,Hlohovec,Levice,Nitra,Nové Zámky,ŠaľaPozícia:Kontrolór kvality,Operátor strojov a zariadeníSpoločnosť:INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.

Zverejnené dňa:2018-01-01 (16 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Trnavský kraj Nitra
Pracovná ponuka nájdená za 1 milisekúnd.