PROGRAMÁTOR PRIEMYSELNÝCH ROBOTOV - JUNIOR (REF. Č.: 2-30-29128/PF)


Miesto práce
Detva
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta, významného dodávatela v oblasti automotive výroby obsadzujeme pozíciu PROGRAMÁTOR PRIEMYSELNÝCH ROBOTOV!

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:
- Programovanie robota - Off-line, On-line
- Parametrizácia a kalibrácia robota
- Oživenie a uvedenie do prevádzky
- Optimalizácia procesov - kvalita
- Tvorba a riadenie projektovej dokumentácie
- Participácia na cenových ponukách
- Komunikácia so zákazníkmi a subdodávateľmi
Termín nástupu
dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Informácie o výberovom konaní
Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.Viac podobných pozícií nájdete nawww.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)aleboNemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Od kandidáta vyžadujeme nasledovné:

- predchádzajúca prax v oblasti robotiky a priemyselných automatizovaných inštalácií min. 1 rok
- znalosť programovania robotov (znalosť ABB výhodou)
- znalosť práce s PLC je výhodou
- spôsobilosť na elektrotechnické úkony v zmysle vyhlášky 508/2009 Z.z. par. 21
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
- flexibilita a ochota cestovať aj mimo SR (zaškolenie v materskej spoločnosti)
Adresa
Grafton Recruitment Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1
949 01 Nitra
http://www.grafton.sk

Kontaktná osoba: Ing. Radka Blehová
E-mail:
Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu.

Kandidát svojim podpisom dobrovoľne udeľuje spoločnosti Grafton Slovakia, s.r.o., IČO: 46113282, Obchodná 2, 811 01 Bratislava (ďalej len Grafton), súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: "Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti Grafton dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami Grafton za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom, keď mi spoločnosť Grafton sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi Graftonom a budúcim zamestnávateľom alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu alebo uplynutí lehoty alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť Grafton osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť Grafton ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny." Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb či prieskumov spoločnosti Grafton v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácií.

Zverejnené dňa:2018-01-01 (16 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj
Pracovná ponuka nájdená za 1 milisekúnd.