׼utujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke.

Ďakujeme za porozumenie.
Zobraziť podobné ponuky

Referent kontaktného centra podpory predaja

AEGON Slovensko

Miesto práce
Generálne riaditeľstvo, Slávičie údolie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš pracovnú príležitosť, ktorá Ti poskytne cenné skúsenosti v oblasti podpory predaja? Rád komunikuješ s ľuďmi a poskytuješ im odborné informácie? Do nášho tímu Kontaktného centra podpory predaja hľadáme nového kolegu.
Ponúkame Ti prácu v príjemnom prostredí mladého kolektívu v medzinárodnej spoločnosti Aegon Slovensko. Využi svoje schopnosti naplno a naštartuj svoju kariéru.

Tvojou náplňou práce bude:
- poskytovanie odborných informácií a poradenských služieb finančným sprostredkovateľom a maklérom telefonicky a e-mailom,
- spracovávanie databáz, administratívne činnosti v rámci Kontaktného centra podpory predaja,
- poskytovanie priamej podpory interným a externým finančným sprostredkovateľom a maklérom,
- komunikácia s inými oddeleniami.
Pozn.: Nejedná sa o predajný kanál.

Zamestnanecké výhody, benefity

- zázemie stabilnej medzinárodnej finančnej spoločnosti
- mladý, dynamický kolektív
- príjemné pracovné prostredie
- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca na trvalý pracovný pomer
- program sociálnych benefitov pre zamestnancov
- možnosť rozvoja a vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám pošlite prosím svoj profesijný životopis. Životopis z dôvodu ochrany osobných údajov vkladajte bez Vašej fotografie. Telefonicky budeme pozývať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti AEGON.

Podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov Vás informujeme, že Vaše osobné údaje, vrátane údajov obsiahnutých v zaslanom životopise, ktoré ste nám poskytli, budú spracúvané prevádzkovateľom, spoločnosťou AEGON Životná poisťovňa, a.s., so sídlom Slávičie údolie 106, 811 02 Bratislava, IČO: 35 979 356, Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel: Sa, Vložka číslo: 3810/B účelom výberového konania na konkrétnu pozíciu. Prevádzkovateľ je oprávnený spracúvať osobné údaje aj bez súhlasu dotknutých osôb v súlade s ustanoveniami Zákonníka práce, ktorý je osobitným zákonom vo vzťahu k zákonu o ochrane osobných údajov. Osobné údaje sa nikomu nesprístupňujú, neposkytujú ani nezverejňujú, a nie sú ani predmetom cezhraničného prenosu. Po ukončení výberového konania budú osobné údaje zlikvidované. Poučujeme Vás, že máte práva dotknutej osoby podľa § 28 zákona o ochrane osobných údajov, najmä právo vyžadovať od prevádzkovateľa potvrdenie, či sú alebo nie sú Vaše osobné údaje spracúvané; zoznam osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania; opravu alebo likvidáciu svojich nesprávnych, neúplných alebo neaktuálnych osobných údajov; likvidáciu osobných údajov, ktorých účel spracúvania sa skončil alebo ak došlo k porušeniu zákona o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018(ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme komunikatívnosť, proaktívny prístup, zodpovednosť, kultivované vyjadrovanie a chuť učiť sa a odborne rásť. Praktické skúsenosti v oblasti poisťovníctva, alebo s poskytovaním telefonickej a mailovej podpory sú výhodou.
Ďalšie osobnostné predpoklady:
- kultivované vystupovanie a vyjadrovanie a bezchybná výslovnosť v slovenskom jazyku,
- organizačné schopnosti, zodpovednosť,
- flexibilita, schopnosť rýchlo reagovať, odolnosť voči stresu.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

AEGON Slovensko je súčasťou medzinárodného koncernu AEGON, ktorý už viac ako 170 rokov ponúka služby v oblasti poisťovníctva a správy financií. AEGON patrí medzi popredné svetové finančné skupiny, pôsobí vo viac ako 20 krajinách sveta a 30 miliónom klientov pomáha dosiahnuť celoživotné finančné zabezpečenie.

Na Slovensko vstúpila značka AEGON v roku 2003. V súčasnosti sa stará o finančnú budúcnosť viac ako 250 tisíc klientov v životnom poistení a starobnom dôchodkovom sporení. Tisícom ďalších klientov sa stal spoľahlivým partnerom v poistení ich bývania.
Pod značkou AEGON pôsobia na slovenskom trhu štyri samostatné spoločnosti - AEGON Životná poisťovňa, a. s., AEGON, d. s. s., a. s., AEGON partner, s. r. o. a AEGON Hungary Closed Company Limited by Shares, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AEGON Slovenská republika
Slávičie údolie 106
811 02 Bratislava
http://www.aegon.sk
ID:3275867Dátum zverejnenia:2.1.2018Lokalita:BratislavaPozícia:Helpdesk operátor,Špecialista podpory zákazníkov,Telemarketingový pracovníkSpoločnosť:AEGON Slovensko

Zverejnené dňa:2018-01-02 (50 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 1 milisekúnd.