Poštový doručovateľ - Pošta Topoľčany 1

Miesto práce

Ponúkaný plat (brutto)

Termín nástupu

Druh pracovného pomeru

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poštový doručovateľ je kvalifikovaný zamestnanec dodávajúci poštové zásielky na odovzdacie miesta a v prípade spĺňania predpokladov vykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa
Doručovanie zásielok (najmä listových, reklamných, peňažných poukazov), letákov, tlače a finančných hotovostí na odovzdacie miesta v rámci doručovacieho rajóna, oznamovanie zákazníkom uloženie zásielok na pošte, príjem zásielok od zákazníkov, inkasovanie SIPO, poskytovanie informácií o produktoch SP, a. s., ponuka produktov SP, a. s., triedenie zásielok pre svoj doručovací rajón, založenie zásielok v smere pochôdzky, vedenie predpísanej evidencie, zápis a vyúčtovanie zásielok, poskytovanie služieb SP, a. s., podobných alebo zhodných s charakterom a spôsobom práce poštového doručovateľa a pod.
Vykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa uvedené na samostatnej karte typovej pozície "Finančný sprostredkovateľ".

Iné výhody

Stručná charakteristika spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.2.2018(ostáva ešte 11 dní)

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Anna Čierna
E-mail:poslať životopis
Kontakt
bezplatná infolinka: 0800 122 413
web:kariera.posta.sk

Zverejnené dňa:2018-01-09 (43 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.