Špecialista BOZP a OPP

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Implementácia, rozvoj, komunikácia a audit manažérskych systémov riadenia bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a ochrany pred požiarmi, kvality a environmentu v súlade s požiadavkami noriem OHSAS 18 001, ISO 9001 a ISO 14 001 (ďalej len "manažérske systémy") s primárnym zameraním na systém bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a ochrany pred požiarmi (BOZP a OPP).
• Sleduje súvisiacu legislatívu SR a Európskych smerníc v oblasti BOZP, OPP a ochrany zdravia v spolupráci s externým dodávateľom a poskytuje výklad požiadaviek legislatívy pre dotknuté organizačné jednotky.
• Vypracovanie a aktualizácia príslušnej dokumentácie BOZP a OPP. Identifikácia, hodnotenie a riadenie rizík.
• Navrhuje opatrenia potrebné pre zaistenie súladu s touto legislatívou, zároveň sa vyjadruje ku zmenám v činnostiam s cieľom zaistiť súlad s platnou legislatívou a inými súvisiacimi požiadavkami
• Komunikuje a koordinuje vzťah (poskytovanie údajov, odborné vyjadrenia resp. požiadavky k odborným vyjadreniam, reporting) s tretími stranami v oblasti BOZP a OPP (štátna správa, dodávatelia, Orange Group). Spolupráca s Pracovnou zdravotnou službou vo veci zaistenia legislatívnych požiadaviek v oblasti ochrany zdravia.
• Vykonáva interný a externý audit plnenia požiadaviek vyššie uvedených noriem primárne zameraný na plnenie legislatívnych požiadaviek BOZP a OPP a systémových požiadaviek podľa OHSAS 18001.
• Navrhuje a vedie programy na podporu a zvyšovanie povedomia o ochrane zdravia a bezpečnosti zamestnancov.

Pozícia je obsadzovaná na dobu určitú, ako zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Informácie o výberovom konaní
Pozícia je obsadzovaná na dobu určitú, ako zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky.
Zaujala Vás táto ponuka?
Vyplnením a odoslaním osobného dotazníka v
slovenskomaleboanglickomjazyku budete automaticky zaradený do našej databázy.
Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov.
Požadované vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Znalosti

Jazykové znalosti

Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Platné osvedčenie bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany
• Vodičský preukaz skupiny B
• Skúsenosti s implementáciou manažérskych systémov kvality, environmentu a BOZP výhodou
• Certifikát interného a externého audítora OHSAS 18 001, ISO 14001 a ISO 9001 výhodou
Stručná charakteristika spoločnosti
O spoločnosti Orange Slovensko

Orange je vedúcou telekomunikačnou spoločnosťou a najväčším mobilným operátorom na Slovensku. K 31.3. 2015 evidoval 2,854 mil. zákazníkov mobilných služieb a takmer 228 000 zákazníkov pevného internetu a digitálnej televízie, z toho 91 tisíc zákazníkov mobilnej TV. Mobilné služby poskytuje prostredníctvom 2G siete, ktorá pokrýva 99,8% populácie, prostredníctvom 3G siete s maximálnou rýchlosťou 42 Mbit/s, ktorá je dostupná pre viac než 90 % populácie a prostredníctvom 4G siete najnovšej generácie pokrýva 34 miest a obcí, čo je takmer tretina populácie Slovenska. Orange Slovensko je prvý telekomunikačný operátor na Slovensku, ktorý spustil najmodernejšiu pevnú sieť novej generácie na báze FTTH (Fiber To The Home - optika do bytu), ktorá v súčasnosti pokrýva takmer 336 tisíc domácností v 18 mestách. Pevný internet a digitálnu televíziu poskytuje Orange taktiež prostredníctvom technológie DSL, ktorá je dostupná na väčšine územia Slovenska. Spoločnosť Orange Slovensko je držiteľom certifikátu environmentálneho manažérstva podľa normy ISO 14001:2004, ako aj certifikátu informačnej bezpečnosti podľa normy ISO 27001:2005 so zameraním na služby elektronického obchodu a mobilnej dátovej komunikácie. Na Slovensku je lídrom v oblasti CSR a firemnej filantropie, ktorú zastrešuje prostredníctvom Nadácie Orange - najznámejšej a najdôveryhodnejšej firemnej nadácie na Slovensku. Vďaka svojim rozsiahlym a dlhodobým aktivitám v oblasti spoločenskej zodpovednosti bol Orange už trikrát ocenený mimoriadne významným ocenením - Hlavnou cenou Via Bona Slovakia pre veľké podniky za komplexný prístup k zodpovednému podnikaniu. Kvalita služieb spoločnosti Orange Slovensko spĺňa kritériá certifikátu ISO 9001:2000 podľa medzinárodného štandardu kvality. Nezávislí audítori potvrdili, že Orange Slovensko má vybudovaný systém riadenia, ktorý zákazníkom zaručuje kvalitné, stabilné a konzistentné poskytovanie služieb. Orange je jediná spoločnosť na Slovensku, ktorá sa umiestnila šesťkrát po sebe na stupni víťazov rebríčka Firma roka, ktorý každoročne zostavuje ekonomický týždenník Trend.

Majiteľom 100 % akcií spoločnosti Orange Slovensko je skupina Orange. Informácie o spoločnosti Orange Slovensko sa nachádzajú na stránke www.orange.sk, www.facebook.com/OrangeSlovensko alebo nás môžete sledovať cez Twitter na @orange_sk, prípadne na Orange blogu na www.orange.sk/blog.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Telekomunikácie
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
Orange Slovensko, a.s.
Metodova 8
821 08 Bratislava
http://www.orange.sk

E-mail:poslať životopis


> Späť na zoznam pozícií

Zverejnené dňa:2018-01-17 (33 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 1 milisekúnd.