4 mama & baby - všetko pre tehotky a bábätká

Pracovník / pracovníčka Eshopu

4 mama & baby - všetko pre tehotky a bábätká

Miesto práce
Kollárova 26, 917 01 Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
970 EUR/mesiac(t.j. čistá mzda cca 680 Eur + stravné lístky) + peniaze navyše za prácu v sobotu (v sobotu sa pracuje podľa potreby predajne, približne 2-3x v mesiaci)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE -
práca v eshope - kompletizovanie tovaru do objednávok, balenie a posielanie tovaru na základe prijatých objednávok, objednávanie tovaru u dodávateľov, telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi.

Na začiatku Vám samozrejme pomôžeme a naučíme Vás čo treba. Len treba byť aktívny, učenlivý, pozitívny a pracovať s nasadením.

Miestom práce je kamenná predajňa 4mama&baby, Kollárova 26, Trnava

Základné informácie o predávanom sortimente nájdete na našej stránke www.4mama.sk

Zamestnanecké výhody, benefity

Zaujímavá práca.

Stravné lístky pre zamestnancov.

Príjemný kolektív.

Dostupnosť predajne (blízko autobusovej a železničnej stanice)

Informácie o výberovom konaní

ŽIVOTOPIS S FOTOGRAFIOU JE POTREBNÉ POSLAŤ EMAILOM NA ADRESU:[email protected]

POZOR - ak nepripojíte k životopisu svoju fotku, nemusíte sa dostať do užšieho výberu.

VEĽKOU VÝHODOU JE ak pridáte k životopisu aj MOTIVAČNÝ LIST, pretože tam sa môžete bližšie predstaviť a napísať prečo ste na danú prácu vhodný/á.

KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH uchádzačov a iba tých pozveme na pohovor do predajne.

Ak sa neozveme do 30 dní, tak sme Vás nevybrali.

PRACOVNÁ DOBA JE :

PONDELOK - PIATOK 7.00-15.30 h
SOBOTA 9.00-13.00 h

V sobotu sa pracuje približne 2x v mesiaci. Za prácu v sobotu sú však príplatky, práca v sobotu nie je zahrnutá v základnej mzde ale účtuje sa samostatne. Prácou v sobotu si teda viete mzdu vylepšiť. V sobotu sa pracuje len priamo v predajni, kde pomáhate svojim kolegyniam predavačkám. V sobotu sa teda balíky nebalia.

Ak máte deti, tak to samozrejme nie je prekážkou, avšak musíte mať zabezpečené ich varovanie, v uvedenej pracovnej dobe Vás totiž pochopiteľne potrebujeme. Inak by to úplne zbytočne mohlo vyvolávať napätie medzi kolegami, čo nechceme.

V NEDEĽU A CEZ SVIATKY JE VOĽNO.

POZOR - ak ste zaočkovaná/ý, určite túto informáciu uveďte do životopisu alebo motivačného listu. Zaočkovanosť je výhoda (aj keď nie podmienka), očkovaním chránite seba, svojich kolegov, ale aj našich zákazníkov, ktorými sú často tehotné mamičky a ktoré sa z pochopiteľných dôvodov boja najviac o seba a svoje bábätko.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás :)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2021(ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Je potrebná určitá fyzická zdatnosť, nakoľko v sklade sa pracuje s balíkmi, avšak väčšina balíkov sú len malé balíky do 5 kg a PRÁCU ZVLÁDNU BEZ PROBLÉMOV AJ ŽENY v prípade, ak nemajú nejaké zdravotné problémy s chrbticou a podobne.

Sú potrebné dobré komunikačné schopnosti a schopnosť vyjadrovania sa, ktoré sú potrebné pri telefonickej a emailovej komunikácii so zákazníkmi.

PRÁCA JE VHODNÁ PRE ŽENY AJ MUŽOV.

Výhodou je aj ovládanie STROJOPISU (nie je podmienkou), pretože tak budete pri práci s počítačom rýchlejší.

Práca je vhodná najmä pre energických, inteligentných, učenlivých a pracovitých ľudí. Ideálne ak ste vo veku -=KONTAKT=-rokov (NIE JE PODMIENKOU), pretože tak vekovo ideálne zapadnete do kolektívu ktorý na pracovisku je.

Požadujeme nekonfliktnú, milú, pozitívne naladenú a pracovitú osobnosť.

Ak náhodou máte nejaké skúsenosti so spravovaním Facebooku / Instagramu na firemnej úrovni, nezabudnite tieto skutočnosti tiež uviesť do životopisu. Nie je to samozrejme podmienkou.

Vo firme sme všetci ako jedna veľká rodina, cieľom je aby sa pracovalo všetkým dobre a nevznikali zbytočné konflikty medzi zamestnancami.

Doobeda cca medzi 9.00-12.00 h chodia kuriéri s tovarom, ktorý je potrebné prebrať a zatriediť do objednávok. Počet balíkov je primeraný a a dá sa bez veľkých stresov zvládnuť, nechodia k nám žiadne kamióny s tovarom, ale normálne balíky cez kuriérske spoločnosti. Samozrejme vyžadujeme od Vás pracovitosť, pretože inak by tým trpeli ostatní kolegovia v práci. Poobede chodí kuriér GLS vyzdvihnúť naše zabalené balíky. V prípade potreby je potrebné pomôcť aj kolegyniam v predajni, napr. keď sa čerpajú dovolenky, PN-ky a podobne.

Výhodou práce je že pracujete v príjemnom prostredí v menšej rodinnej firme s 20 ročnou tradíciou, nie vo veľkom neosobnom korporáte kde je zima, prievan, blikajúce neóny a kde kvôli veľkosti nedovidíte na koniec skladu...

Máte pridelený svoj počítač, stôl a pracovné miesto v príjemnej teplej miestnosti. Kolegovia sú pozitítne naladení, všetci si tykajú, takže sa pracuje dobre a čas v práci rýchlo utečie. Ak niečo neviete, radi Vám pomôžu. Podľa našich skúseností sa prácu viete dokonale viete naučiť do 2-3 mesiacov. Ak je Vám blízky detský sortiment, tak aj rýchlejšie.

Veľkou výhodou je pracovná doba a že v sviatky a nedele sa nepracuje, pretože veľa pozícií s takouto pracovnou dobou na trhu práce nenájdete.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Predaj detského tovaru :)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

4 mama & baby - všetko pre tehotky a bábätká
Kollárova 26
91701 Trnava
http://www.4mama.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Babiš
E-mail:poslať životopis
ID:3296290Dátum zverejnenia:15.9.-=KONTAKT=-Lokalita:TrnavaPozícia:Balič,Predavač,SkladníkSpoločnosť:4 mama & baby - všetko pre tehotky a bábätkáZákladná zložka mzdy (brutto):970 EUR/mesiac

Počet videní: 36
Ponúkaná mzda: 970 EUR
Inzerent:4 mama & baby - všetko pre tehotky a bábätká [ ]
Zverejnené dňa:2021-09-15 (13 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Trnava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.