׼utujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke.

Ďakujeme za porozumenie.
Zobraziť podobné ponuky

Kreditný analytik

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta 102, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako KREDITNÝ ANALYTIK pre americký región budete súčasťou finančného tímu, ktorý zabezpečuje, aby zahraničné pohľadávky boli zaplatené včas. Vašou úlohou bude sledovať zákaznícke účty, analyzovať debety, kredity, vystavené faktúry a v súlade s platobnými podmienkami komunikovať s americkými zákazníkmi. Najväčšou snahou je predísť nevymožiteľným pohľadávkam. Aktívne budete spolupracovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti, aby ste vedeli poskytnúť zákazníkovi relevantné finančné informácie v prípade reklamácie a dobropisov. Spolupráca s oddelením podpory predaja a marketingu je tiež nevyhnutnosťou, aby bol zabezpečený maximálny obrat s minimálnym rizikom.

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo vám môžeme sľúbiť? Poskytujeme aj určitú flexibilitu pracovného času, aby sme pomohli zladiť vaše súkromie s prácou. Pokryjeme časť vašich cestovných nákladov cestovným príspevkom alebo dáme príspevok na presťahovanie. Dbáme na vzdelávanie aj osobnostný rozvoj. V rámci individuálneho vzdelávania a tréningového plánu môžete získať najvhodnejšie vzdelávacie aktivity práve pre váš rozvoj, či pôjde o cudzí jazyk, soft skills, hard skills, skúsenosti v komunikácii s rôznymi kultúrami a chápanie ich odlišností. U nás máte možnosť vzdelávať sa po celý život. Akonáhle prejavíte iniciatívu a záujem, máte schopnosti a výsledky, otvoria sa vám dvere k novým výzvam. Prácu strieda zábava a vy sa môžete sa tešiť na Family picnic, Vianočnú party, Letný Kids kemp, Mikulášsky večierok, teambuildingy, športové a relaxačné aktivity, ale aj dobročinné aktivity. Istota a dobrý kolektív boduje v našich prieskumoch spokojnosti zamestnancov na najvyšších priečkach. Na pomocnú ruku sa môžete vždy spoľahnúť.

Informácie o výberovom konaní

Ak ste sa v tejto pozícii našli a spĺňate požiadavky, neváhajte a začnite svoju kariéru v ON Semiconductor. Stačí zaslať svoj štrukturovaný životopis v anglickom jazyku na dolu uvedenú adresu.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Sme tím piatich kreditných analytikov pre americký región. Spolupráca a ochota pomôcť si navzájom je u nás na prvom mieste. Pri práci s číslami je potrebné dobre ovládať Excel. Analytické myslenie, zmysel pre detail, presnosť a riešenie problémov sú tiež neoddeliteľnou súčasťou našej práce. V globálnej firme, kde nás pri každodennej komunikácii spája angličtina, je znalosť tohto jazyka nevyhnutnosťou (minimálne na úrovni stredne pokročilý - B2) slovom aj písmom. Pracujeme v systéme Oracle, takže znalosť tohto systému je výhodou, ale nie podmienkou.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Naše čipy môžete nájsť v spotrebičoch v každej domácnosti, vo výpočtovej technike, v telefónoch, automobiloch a aj vo vesmírnom programe. Ako uznávané centrum zákazníckych služieb, v Piešťanoch zabezpečujeme technickú, marketingovú a obchodnú podporu našich produktov, ktoré sa vyrábajú vo fabrikách v Rožňove p.Radhoštem, ale aj v USA a Ázii. Naši kolegovia vo vývojovom centre v Bratislave, Rožnově pod Radhoštěm a v Brne navrhujú a vyvíjajú polovodičové súčiastky pre svetové automobilky. Či už pracujeme so zákazníkom alebo na vývoji špičkových polovodičových súčiastok, vnímame, že sme súčasťou veľkých spoločných cieľov.

Sme preferovaným partnerom pre energeticky inovatívne riešenia a zároveň kladieme dôraz na životné prostredie a spoločenskú zodpovednosť. Každý z nás, kto má ambície a chuť rásť, má možnosť prijímať nové výzvy v rámci realizácie globálnych projektov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ON Semiconductor Slovakia, a.s.
Vrbovská cesta 102
92101 Piešťany
http://www.kariera-onsemi.sk

Zverejnené dňa:2018-02-20 (33 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.