ÚDRŽBÁR / ELEKTROÚDRŽBÁR ! (REF. Č.: 2-30-29650/PF)


Miesto práce
Dunajská Streda
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Elektroúdržbár.

- zaistenie plynulého chodu strojov a zariadení ( mechanických a elektrických)
- údržba a oprava strojov a zariadení
- odstraňovanie závad
- drobné opravy
- pravidelné kontroly zariadení
- 8 hod pracovná doba, jedna zmena
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- plne hradené stravné lístky
- vianočný bonus
- ročný bonus
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Informácie o výberovom konaní
Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.Viac podobných pozícií nájdete nawww.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Znalosti

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)aMaďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- stredoškolské vzdelanie so zameraním na elektrotechniku
- vlastniť vyhlášku § 22 alebo §23
- prax na podobnej pozícii minimálne 1 rok
- manuálna a technická zručnosť
- základy anglického alebo nemeckého jazyka
Adresa
Grafton Slovakia s.r.o.
Piaristická 1
94901 Nitra
http://www.grafton.sk

Kontaktná osoba: Mgr. Diana Krajčovičová
E-mail:
Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu.

Kandidát svojim podpisom dobrovoľne udeľuje spoločnosti Grafton Slovakia, s.r.o., IČO: 46113282, Obchodná 2, 811 01 Bratislava (ďalej len Grafton), súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: "Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti Grafton dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami Grafton za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom, keď mi spoločnosť Grafton sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi Graftonom a budúcim zamestnávateľom alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu alebo uplynutí lehoty alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť Grafton osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť Grafton ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny." Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb či prieskumov spoločnosti Grafton v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácií.

Zverejnené dňa:2018-02-20 (27 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.