Vedúci Telekom centra Eperia Prešov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád(a) mobilné telefóny, nové technológie, inovatívne služby? Baví ťa vedenie a motivácia ľudí? Rád(a) zdolávaš výzvy? Chceš sa naučiť, ako sa robí biznis v medzinárodnej spoločnosti, ktorá hrá prvú ligu? Tak si tu správne. Práve hľadáme posilu - vedúceho tímu do nášho Telekom centra v Prešove v OC EPERIA.KTO SME A O ČO SA SNAŽÍME

Zavolať babičke, poslať fotky e-mailom kamarátke, pozrieť sa na nete, čo hrajú v kine, pozerať filmy bez reklám. Umožňujeme ľuďom zdielať svoje radosti aj starosti, šetriť čas, komunikovať... na diaľku, kdekoľvek, rýchlo a každý deň, prostredníctvom volaní v pevnej i mobilnej sieti, dát a televízie. Sme líder, ktorý posúva tento svet vpred. Sme Telekom.AKÁ PRÁCA NA TEBA ČAKÁ

Úlohou vedúceho tímu je poznať svoj tím, vedieť svojich ľudí inšpirovať a ak treba, tak aj povedať "takto nie", "takto áno". Budeš zodpovedný za to, aby tvoji predajcovia predávali čo najlepšie. Kto by nechcel mať najlepší tím v regióne?! A jasné, budeš riadiť svoje "kráľovstvo" (Telekom centrum) po každej stránke.

Požadované vzdelanie

Vodičský preukaz

Osobnostné predpoklady a zručnosti

ČO BUDEŠ POTREBOVAŤ KU SVOJEJ PRÁCI?

Výbava nášho vedúceho zahŕňa predovšetkým: obchodného ducha (budeš udávať smer ostatným), charizmu prirodzeného vodcu (vedieť motivovať tím, rozvíjať ho), manažérske zručnosti (vedieť nastaviť a upratať procesy, zabezpečiť plynulý chod prevádzky, dodržiavať poriadok a dizajn manuál). Samozrejme je potrebná aj príkladná zákaznícka orientácia.

- znalosti z oblasti marketingu, znalosti techník predaja

- relevantné skúsenosti z oblasti predaja

- prax v riadiacej pozícii min. 2 roky

- schopnosť práce s PC a Internet aplikáciamiPREČO SA K NÁM PRIDAŤ?

Budeš pracovať pre spoločnosť, pre ktorú je len to najlepšie dosť dobré. Neustále inovácie, nové technológie, najnáročnejší zákazníci. A k tomu potrebujeme najlepších ľudí, ktorým ponúkame predovšetkým tieto tri veci:

1) Tvoj príjem je v tvojich rukách. Máš možnosť do veľkej miery si ho ovplyvniť cez bonusy.

2) Získaš produkty Telekomu za výhodné ceny alebo ich dokonca budeš môcť zadarmo testovať ako prvý.

3) V našom tíme sú dobré vzťahy s kolegami, príjemná pracovná atmosféra a práca sa stáva zábavou.AKÉ PRÍNOSY PRÁCA PREDAJCU EŠTE MÁ?

Budeš súčasťou spoločnosti, ktorá posúva tento svet vpred, a získaš skúsenosti, ktoré sa ti budú hodiť v každom drese, v ktorom budeš v budúcnosti hrať.

Ďakujeme, že si to dočítal(a) až sem! Vážime si to. Tešíme sa na Tvoju reakciu - zaslanie profesného životopisu.
Zverejnené dňa:2018-03-01 (20 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj Prešov
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.