HĽADÁ SA MATERIÁLOVÝ PLÁNOVAČ PRE PROJEKTY V SÉRIOVEJ FÁZE (PRÁCA BEZ NADČASOV (REF. Č.: 1-21-29718/PF)


Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Nebavia Vás už nočné zúfalé telefonáty kolegov, ktorí potrebujú Vašu pomoc? Chcete si večer vypnúť služobný telefón a s kľudom v duši si vychutnať voľno?

Ak máte skúsenosti s plánovaním materiálov, ovládate anglický alebo nemecký jazyk, budete práve tým človekom, ktorého hľadá výrobná spoločnosť pôsobiaca na Záhorí. Staňte sa ich novým MATERIÁLOVÝ-m PLÁNOVAČ-om.

Vašou úlohou bude:

- plánovanie dodávok materiálov na základe plánov výroby
- komunikovanie s dodávateľmi z celej Európy
- organizovanie transportu materiálu do závodu a komunikácia s prepravnými spoločnosťami
- spracovanie objednávok a komunikácia s výrobou
- kontrola plnenia dodávok, sledovanie termínov a urgovanie dodávok
- v prípade nedostatkov, riešenie reklamácií priamo s dodávateľmi
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Jeden z najväčších benefitov je fungovanie prevádzky na dve smeny bez nočných, čo znamená, že Vás kolegovia nebudú potrebovať v nočných hodinách. Zo štandardných benefitov Vás bude určite zaujímať nasledujúca ponuka:

- 13. a 14. plat
- semestrálne bonusy
- príspevok na dopravu
- 3. dôchodkový pilier
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Informácie o výberovom konaní
Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.Viac podobných pozícií nájdete nawww.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)aleboAnglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Úspešný kandidát by mal mať:

- skúsenosti s plánovaním materiálov minimálne 1 rok
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni (mailová a telefonická komunikácia s dodávateľmi)
- skúsenosti s programom SAP výhodou
- zodpovedný a profesionálny prístup
Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu.

Kandidát svojim podpisom dobrovoľne udeľuje spoločnosti Grafton Slovakia, s.r.o., IČO: 46113282, Obchodná 2, 811 01 Bratislava (ďalej len Grafton), súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: "Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti Grafton dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami Grafton za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom, keď mi spoločnosť Grafton sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi Graftonom a budúcim zamestnávateľom alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu alebo uplynutí lehoty alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť Grafton osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť Grafton ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny." Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb či prieskumov spoločnosti Grafton v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácií.

Zverejnené dňa:2018-03-06 (49 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Počet videní: 0
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.