PLÁNOVAČ LAUNCH PROJEKTOV (SENIOR PLANNER EXPERT) (REF. Č.: 1-21-29717/PF)


Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Máte bohaté skúsenosti s plánovaním vo výrobnej spoločnosti? Chcete mať možnosť posunúť sa na experta, kde budete mať na zodpovednosť skôr nastavovanie jednotlivých procesov, ako samotnú operatívu?

Spoločnosť pre ktorú pozíciu obsadzujeme hľadá skúsených a ambicióznych ľudí, ktorí majú radi výzvy. Vaša práca bude zameraná hlavne na nastavovanie nových projektov v nábehovej fáze, zlepšovanie procesov pri už prebiehajúcej sériovej výrobe, ale v prípade nečakaných situácii sa od Vás samozrejme očakáva, že pomôžete aj menej skúseným kolegom pri dennej operatíva


Náplň práce:
- Plánovanie dodávok a nastavovanie procesov v nábehovej fáze
- Organizovanie transportu materiálu a zlepšovanie procesov už v sériovej výrobe
- Súčasťou Vašej práce bude samozrejme aj denná operatíva
- Spolupráca s kolegami z Vášho oddelenia, ale rovnako aj s inými oddeleniami
- V prípade vzniknutých komplikácií, ich riešenie
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- 13. a 14. plat
- semestrálne bonusy
- príspevok na dopravu
- 3. dôchodkový pilier
- možnosť kariérneho rastu v rámci celej spoločnosti
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Informácie o výberovom konaní
Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.Viac podobných pozícií nájdete nawww.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)aleboAnglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Skúsenosti v oblasti plánovania minimálne 2-3 roky
- Skúsenosť s programom SAP
- NEMECKÝ alebo ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
- Technické vzdelanie veľkou výhodou
- Odolnosť voči stresu
- Dobré komunikačné a organizačné zručnosti
Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu.

Kandidát svojim podpisom dobrovoľne udeľuje spoločnosti Grafton Slovakia, s.r.o., IČO: 46113282, Obchodná 2, 811 01 Bratislava (ďalej len Grafton), súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: "Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti Grafton dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami Grafton za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom, keď mi spoločnosť Grafton sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi Graftonom a budúcim zamestnávateľom alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu alebo uplynutí lehoty alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť Grafton osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť Grafton ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny." Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb či prieskumov spoločnosti Grafton v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácií.

Zverejnené dňa:2018-03-06 (49 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Počet videní: 0
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.