DS Class, s.r.o.

(2000€ fix) Obchodník / investičný poradca - investičný produkt STARTUPS

DS Class, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Česká republika
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
2000€ mesačný fix netto + provízie100-150.000€ ročne v prípade plnenia dohodnutých cieľov (Transparentný provízny systém na báze % provízie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POZÍCIU OBSAZUJEME PRE NÁŠHO KLIENTA! Medzinárodnú kanadskú spoločnosť Startseter Group (viac informácií na www.startseter.sk)

Sme DS Class Group, medzinárodná marketingová agentúra, ktorá svojmu zahraničnému klientovi pomáha v expanzii na slovenskom a českom trhu.

Pre klienta hľadáme dravých obchodníkov a žralokov so sieťou kontaktov resp. finančných poradcov so stabilným portfóliom vlastných zákazníkov s vôľou samostatne týchto zákazníkov vyhľadávať.

NIE JE POTREBNÁ CERTIFIKÁCIA FINANČNÉHO PORADCU! Projekt legislatívne nespadá pod NBÚ jedná sa o sprostredkovanie v súkromnej oblasti!

Produkt v rámci oblasti EÚ momentálne nemá ekvivalentnú konkurenciu vzhľadom k vysokým výnosom a viac ako 15 ročnej stabilite, ktorú poskytuje. Produkt založil John Burnett, miliardár a člen jednej z najbohatších kanadských rodín.

Startseter je spoločnosť, ktorá sa zaoberá medzinárodným sprostredkovaním vzťahov medzi investorom a startupom. Na Slovensku plánuje hľadať a aktívne podporovať zaujímavé startupy ale primárne sa bude zameriavať na slovenských investorov, ktorým umožní investovať do špecifického produktu garantovaného zisku pri investícii do medzinárodných startupov.

Možnosť dohody flexibilných pracovných podmienok s potenciálom dlhodobého rastu v medzinárodne etablovanom modeli podpory startupov a investovania do ich rozvoja.

Viac informácií o skupine Startseter a jej zakladateľoch nájdete na nasledujúcich weboch:
https://startseter.sk/
http://www.startsetergroup.com/

Startseter je hrdým členom nasledujúcich finančných organizácií:
http://www.federalprivacytrade.com/
http://www.worldinvestadvisory.org/
http://www.globalinvestorcouncil.org/
http://www.internationalinvestcontrol.org/
http://www.globalcertificationinvest.org/

Zamestnanecké výhody, benefity

✔ Flexibilná pracovná doba
✔ Priamy podiel z investícií
✔ Účasť na popredných slovenských (príležitostne aj zahraničných) udalostiach a konferenciách

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie:

✔ Životopisu
✔ Fotografie
✔ Krátkeho "Résumé" prečo si myslíš, že si ten pravý/á

Pohovory budú podľa dohody prebiehať prostredníctvom skype, osobnej diskusie alebo telefonickej diskusie. Nie je potrebné v prvom kole cestovať do Bratislavy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.4.2018(ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Predchádzajúce skúsenosti z tejto oblasti nie sú podmienkou (ale sú výhodou)
- Hľadáme človeka, ktorý sa zžije s projektom a pochopí ideu postupného rastu na Slovensku (vrátane postupného rastu a nadštandardného provízneho ohodnotenia)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

DS Class, s.r.o. je súčasťou skupiny DS Class, ktorá sa už 9 rokov stará o viac ako 150 klientov v rámci Slovenska a EÚ prostredníctvom svojej siete 12 spoločností.

V našom tíme nájdete viac ako 130 odborníkov a nadšencov, ktorí sa špecializujú na služby v oblasti reklamy, marketingu, PR a s tým súvisiace služby outsourcingu, výroby a cost reduction.

DS Class zahŕňa činnosť full servisovej reklamnej, public relations a eventovej agentúry. Zabezpečuje tiež vlastnú vydavateľskú a výrobnú činnosť, marketingový outsourcing, obchodnícke služby a zákaznícku starostlivosť.

Spoločnosť DS Class je NAJATRAKTÍVNEJŠOU AGENTÚROU NA SLOVENSKU za rok 2017 v ankete NAJZAMESTNÁVATEĽ, v ktorej sa umiestnila aj v rokoch 2015 aj 2016.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DS Class, s.r.o.
Gajova 4
811 09 Bratislava
http://www.dsclass.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daniel Sivák, PhD., MBA, MSc
E-mail:poslať životopis

Inzerent:DS Class, s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2018-04-17 (7 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Bratislava Žilina Banská Bystrica Banská Štiavnica Košice Komárno Levoča Michalovce Martin Nitra Prešov Rožňava Trenčín Trnava
Počet videní: 4
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.