Lugera & Maklér s r.o.

Asistent Personálneho konzultanta (Ref. č.: PR/020291)

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Stručná charakteristika spoločnosti

Lugera je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 3 pobočky na Slovensku (TN, BA, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Poľska, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Voláková
E-mail:poslať životopis
ID:3391305Dátum zverejnenia:16.5.2018Lokalita:okres TrenčínPozícia:Administratívny pracovník, referent,Asistent,Office manager,Personálny konzultant,Recruiter, špecialista výberovSpoločnosť:Lugera & Maklér spol.s r.o.
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:800

Inzerent:Lugera & Maklér s r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2018-05-16 (38 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Trenčín
Počet videní: 1
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.