Pro HR

React.js Developer

Job description, responsibilities and duties

- We are involved from the ideation of features, through the conceptual and planning phases to the implementation of the requirements.
- Our teams are experienced and are working with JavaScript, Backbone, React, Marionette etc. to get great value to the customer.
- We are a team of experienced Software engineers, we love to exchange ideas and to improve as we go along.
- Our attitude is open minded, and we are always keen to stand up and go an extra mile for the correct solution.
- We take pride in providing high quality software, but also shape and influence features of our product on all levels.
- We are an international team, so English is required for communication between teams and all written communication.
- We love our work and care for a good culture, we care for a healthy workload and try to keep a sustainable pace throughout all phases of the project.

Other benefits

Company on whose behalf the position is being filled

Required education

Language skills

Other knowledge

Personality requirements and skills

Brief description of the company

Pro HR, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť špecializujúca sa na oblasť služieb recruiting & selection, executive search a HR consulting. Svojim klientom poskytujeme individuálny prístup k riešeniu otázky zabezpečenia kvalifikovaných zamestnancov. Pro HR realizuje vyhľadávanie a výber kandidátov aktívnym a priamym spôsobom prostredníctvom služieb recruiting & selection a executive search.

Konzultanti spoločnosti permanentne mapujú trh, poznajú aký typ zamestnancov sa nachádza v spoločnostiach s podobným zameraním klienta, príp. konkrétne vhodné pozície s ich náplňou a zodpovednosťami v iných spoločnostiach. Na základe ich znalosti je možné priamo osloviť potenciálne vhodného kandidáta s požadovaným súborom znalostí a skúsenosti.

Spoločnosť Pro HR, s.r.o. sa v oblasti vyhladávania a výberu kandidátov špecializuje na cieľovú skupinu:
1. nižší, stredný, vyšší manažment
2. špecializované pozície - financie, predaj & marketing, logistika & nákup, procesy a kvalita, project management & stratégia + support, CRM
3. IT/telco technické pozície, Help Desk pozície (IT a telco špecialisti, programátori, analytici, SW architekti, projektoví manažéri, atď.)
The company is a holder of a licence to offer recruitment services. (AA/2009/4810/4232/OISS)

Main focus of the company's activities

Number of employees

Information about the selection process

* We are required by law to disclose basic wage component (minimum salary) for the advertised positions. Your actual final salary is based on your professional competencies, skills, qualifications and experience matching the position.

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby zasielali svoje C.V. na / E-mail: anna.-=KONTAKT=-/ spolu so súhlasom s uchovaním osobných údajov v spoločnosti Pro HR v tomto znení:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Pro HR, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 28 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti Pro HR, s.r.o.

Company address

Contact

Contact person: Ing. Anna Tkáčová
Tel.:-=KONTAKT=-, +421 2 -=KONTAKT=-
E-mail:send CV

Inzerent:Pro HR [ ]
Zverejnené dňa:2018-05-18 (7 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Počet videní: 0
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.