ISG, spol. s r.o.

Naším klientom je renomovaná výrobná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou pôsobenia na Slovensku (v oblasti "non-automotive production").
Je súčasťou globálnej skupiny, ktorá je svetovým lídrom vo svojej oblasti pôsobenia. Spoločnosť si je vedomá toho, že kvalitní a motivovaní odborníci na správnych pozíciách sú základom jej úspechu. Aj preto hľadá - s cieľom posilniť svoju rastovú fázu - nového, ambiciózneho odborníka/odborníčku na pozíciu

Procesný inžinier (senior)

Martin a okolie
Pracovná náplň:
Ako procesný inžinier budete zodpovedať za správne nastavenie procesov v prebiehajúcej výrobe a budete sa zúčastňovať aj implementácie nových produktov do výroby.
Vašou úlohou bude vytváranie metodiky výrobných postupov (s cieľom zabezpečiť efektívnosť výrobného procesu), príprava a aktualizácia technickej dokumentácie a nastavenie kontrolných mechanizmov (monitoring prípadných chýb a nedostatkov vo výrobných procesoch a návrhy na zlepšenie).
Budete analyzovať jednotlivé častí výrobného procesu s cieľom optimalizovať výrobu a zabezpečovať zavádzanie nových pracovných a výrobných postupov s cieľom zvýšiť produktivitu práce.
Náplňou Vašej práce bude aj zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu.
Budete úzko spolupracovať s manažmentom výroby a samozrejme aj s ostatnými útvarmi spoločnosti (riadenie kvality, údržba, supply chain, ...) na Slovensku a aj s partnerskými útvarmi v zahraničných sesterských spoločnostiach skupiny.

Požiadavky:
Očakávame, že o túto pozíciu sa budú uchádzať záujemcovia s ukončeným vyskoškolským vzdelaním technického smeru a viacročnou skúsenosťou v oblasti procesného inžinierstva.
Koncepčné, strategické myslenie, ale aj zmysel pre detail, schopnosť kvalitnej analýzy a hľadania efektívneho riešenie sú predpokladmi pre zvládnutie tejto pozície.
Dôležitá je aj schopnosť efektívnej práce v tíme.
S ohľadom na úzku spoluprácu s medzinárodnými tímami a tréningom v zahraničí je nevyhnutnou požiadavkou aj dobrá znalosť anglického jazyka.

Naša ponuka:
Záujemcom o túto pracovnú pozíciu ponúkame skvelú príležitosť na dlhodobé pôsobenie v renomovanej medzinárodnej výrobnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
Vybratý uchádzač začne svoje pôsobenie intenzívnym tréningom v medzinárodných štruktúrach spoločnosti v zahraničí. Možnosti ďalšieho odborného rastu budú zabezpečené počas celého pôsobenia v spoločnosti.
Okrem dlhodobej perspektívy a možností rastu vám ponúkame zaujímavú prácu v tíme rastúcej spoločnosti, so zodpovedajúcim ohodnotením a benefitmi.
Základný mesačný príjem pracovníka v tejto pozícii je na úrovni od 1.800,--Eur. Reálny dosiahnutý príjem môže byť vyšší, v závislosti od dosiahnutého vzdelania, doterajšej praxe a skúseností. Súčasťou odmeňovania sú aj ročné odmeny.

Zaujali sme Vás?
Ak sa o túto pozíciu chcete uchádzať, pošlite nám prosím vaše podklady (CV v anglickom jazyku a motivačný list, prípadne aj fotografiu a referencie) spolu s indikáciou očakávaného príjmu a termínom možného nástupu emailom na adresu"-=KONTAKT=-".Uveďte pritom prosím značku pozície PE8.1
Všetkým uchádzačom samozrejme garantujeme zachovanie maximálnej diskrétnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.9.2018(ostáva ešte 24 dní)
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail:-=KONTAKT=-
Tel.: -=KONTAKT=-, Fax: -=KONTAKT=-
ID:3468541Dátum zverejnenia:13.8.-=KONTAKT=-Lokalita:MartinPozícia:Procesný inžinierSpoločnosť:ISG, spol. s r.o.Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:Základný mesačný príjem pracovníka v tejto pozícii začína na úrovni 1.800,--Eur. Reálny dosiahnutý príjem môže byť vyšší, v závislosti od dosiahnutého vzdelania, doterajšej praxe a skúseností. Súčasťou odmeňovania sú aj ročné odmeny.

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 800 EUR
Inzerent:ISG, spol. s r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2018-08-13 (8 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj Martin
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.