STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o.

Zvárač - oprávar TIG

STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o.

Miesto práce
Vrbovská cesta 2617/102, Piešťany
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 8,5 EUR/hod.Práca na živnosť. Sadzba od 8,50 €/h do 12,00 €/h v závislosti od skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opravy zvarov metódou TIG 141
- brúsenie a úprava zvarov
- zváranie feritickej (čiernej) a austenickej ocele (nerez)

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť a štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesie po kliknutí na odkaz "Poslať spoločnosti životopis".

Vzhľadom k veľkému počtu žiadosti si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), zamestnávateľovi STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o., IČO: 00680508, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie.
Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov.
Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2020(ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárenský smer - preferované, ale nie podmienka!

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- kvalifikácia podľa EN 9606-1: 141 T BW FM5 S s1,5 D32 H-L045 ss nb resp. 141 T FW FM5 S t10 PF ml
- nevyžaduje sa prax - zaučíme!

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o. je svetovým lídrom v oblasti výroby dynamicky zaťažovaných konštrukcií, predovšetkým konštrukcií dráh do zábavných parkov, dráh pre dopravné systémy na prepravu ľudí, tzv. monoraily a výroby samostatných vlakov. Za svoju - takmer 30-ročnú - históriu sa vyprofilovala na vyhľadávaného dodávateľa komponentov pre zábavný priemysel po celom svete - Japonsko, Brazília, USA, SAE, Austrália, Čína, Vietnam - to je iba zlomok z destinácií, v ktorých je možné obdivovať výsledky našej práce, z ktorých viaceré si vďaka výnimočnosti zaslúžili miesto v Guinnessovej knihe rekordov.
Stručný popis našich úspechov:
- z ôsmich najrýchlejších roller coasterov na svete bolo šesť vyrobených v našej spoločnosti, vrátane troch najrýchlejších na svete;
- z ôsmich najvyšších roller coasterov na svete bolo šesť vyrobených v našej spoločnosti, vrátane piatich najvyšších na svete;
- zo siedmich roller coasterov s najdlhším voľným pádom na svete, štyri boli vyrobené v našej spoločnosti, vrátane štyroch najdlhších na svete.
Dosahovanie všetkých týchto mét a rekordov by však nebolo možné bez skúsených pracovníkov, ktorí dokážu pretaviť svoju snahu a vášeň pre tento segment do výnimočných produktov - preto hľadáme práve Teba - zanieteného pracovníka, ktorý rozšíri náš tím.

Adresa spoločnosti

STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o.
Vrbovská cesta č.2617/102
921 01 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
Tel.:-=KONTAKT=-, -=KONTAKT=-,
E-mail:poslať životopis
ID:3493248Dátum zverejnenia:20.11.-=KONTAKT=-Lokalita:PiešťanyPozícia:Strojný zámočník,ZváračSpoločnosť:STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):8,5 EUR/hod.

Počet videní: 9
Inzerent:STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2020-11-20 (5 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Piešťany
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.