NEW YORKER Slovakia, s.r.o.

Aktívny recruiter/recruiterka (náborový špecialista/špecialistka)

Miesto práce
Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000€ brutto + pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme Aktívneho recruitera/recruiterku, ktorého náplňou práce bude:

- podpora náborového procesu pre sieť našich predajní v SR
- participácia na marketingových aktivitách spoločnosti v HR oblasti
- reprezentácia spoločnosti na veľtrhoch práce, stredných školách a pod.
- realizácia náborových kampaní za účelom obsadenia voľných pracovných pozícií
- príprava, organizácia a vedenie vstupných pohovorov s vhodnými kandidátmi
- príprava, organizácia a vedenie uvítacích dní pre nových spolupracovníkov
- prichádzať s nápadmi a vyhľadávať nové príležitosti k získavaniu kandidátov
- kontrola a evidencia pravidelných hodnotení spolupracovníkov

Zamestnanecké výhody, benefity

▪ Služobné auto i na súkromné účely
▪ Zaujímavá a rôznorodá činnosť
▪ Zamestnanecká zľava na tovar
▪ Príspevok na stravu a ďalšie zaujímavé bonusy pre zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.10.2018(ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

▪ Samostatnosť, organizovanosť a flexibilitu
▪ Kreativné myslenie a proaktívny prístup
▪ Komunikatívnosť a reprezentatívne správanie
▪ Ochotu cestovať po celej SR
▪ Skúsenosť na podobnej pozícii výhodou
▪ Znalosť nemeckého jazyka na úrovni B2
▪ Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
▪ Pokročilá znalosť MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Do budúcnosti so značkou New Yorker

New Yorker je so svojimi viac ako 1000 pobočkami v 40 krajinách jedným z najväčších, celoeurópsky operujúcich podnikov v oblasti módy. Silné vlastné značky a všestranné kolekcie pre generáciu, s orientáciou na módny trend lifestyle sú zárukou nášho úspechu.
Tento úspech je založený predovšetkým na tvorivých zamestnancoch, konajúcich profesionálne a angažovane, so zmyslom pre tímovú orientáciu a inováciu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NEW YORKER Slovakia, s. r. o.
Cintorínska 7
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: NEW YORKER Slovakia, s.r.o.
E-mail:poslať životopis
ID:3501827Dátum zverejnenia:27.9.-=KONTAKT=-Lokalita:Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)Pozícia:Administratívny pracovník, referent,HR asistent,HR Koordinátor,Personálny konzultant,Recruiter, špecialista výberovSpoločnosť:NEW YORKER Slovakia, s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:1000€ brutto + pohyblivá zložka mzdy

Počet videní: 5
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:NEW YORKER Slovakia, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Košický kraj Žilinský kraj Bratislava Žilina Košice Michalovce Martin Rožňava