Poštová banka, a.s.

׼utujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke.

Ďakujeme za porozumenie.
Zobraziť podobné ponuky

Špecialista kontaktného centra - predajca


Túto pozíciu Ti predstaví naša kolegyňa z Call Centra, Ľubka.

Čo ťa u nás čaká?

Ahoj,

som špecialistka predaja na Kontaktnom centre Poštovej banky. Denne telefonicky komunikujem s klientmi našej Banky a hľadám pre nich také riešenia, aby vyhovovali ich požiadavkám. Zisťujem ich spokojnosť so službami, ktoré u nás aktuálne využívajú, poskytujem im komplexné informácie o produktoch a dohadujem im obchodné stretnutia s klientskými poradcami na predajných miestach Poštovej banky.

Som súčasťou kolektívu jedného z dvoch predajných tímov. V každom máme skvelého tímlídra. Dokáže nás naučiť, usmerniť, podporiť a rozvíjať.
Počas mojej adaptácie mi venovala svoj čas aj naša lektorka Aďa. Aj vďaka nej sa mi dnes super darí. Na školení som sa naučila všetko od základov - o banke, jej produktoch a cieľoch, ako komunikovať s klientom, ako pracovať so systémami, jednoducho všetko, čo dnes v práci potrebujem.

Do práce chodím od pondelka do piatku, začínam o 8:45 a končím o 17:00, ale dá sa prísť aj o kúsok skôr a skončiť tiež skôr. Jeden krát za týždeň mám "poobednú zmenu" - 10:-=KONTAKT=-:00 a konečne sa poriadne vyspím.


Páči sa ti moja práca? Čítaj ďalej!

Čo ponúkame?

Svojim zamestnancom dávame vždy len to najlepšie. U nás si užijete more zamestnaneckých výhod.
Navyše, v systéme odmeňovania Cafeteria si ich môžete vyskladať podľa seba.

Chcete vedieť viac? Stačí jeden klik :

https://www.postovabanka.sk/kariera/#benefity

Okrem iného:
  • Možnosť ovplyvniť si výšku svojho príjmu
  • Relax room na X-Box turnaje či stolný futbal

Koho hľadáme?

Hľadáme si do tímu parťáka na X-box súťaže, môžeš sa pridať aj do našej futbalovej ligy či bežeckého tímu. Ak Ťa nič z toho nebaví, nevadí, radi sa aj my naučíme niečomu novému.

Pokiaľ máš príjemný hlas s výbornou artikuláciou, rád sa učíš nové veci, dokážeš pracovať s počítačom a rôznymi systémami, máš min.stredoškolské vzdelanie s maturitou - CHCEME ŤA.

Ďalšie informácie o práci

Mzda špecialistu predaja sa u nás skladá z 2 zložiek : fixná - 670 € brutto a variabilná - podľa plnenia plánu. Priemerné platy sa u nás pohybujú okolo -=KONTAKT=-€ brutto, ale ak si veľmi šikovný/a, zarobiť si vieš aj viac.

Sídlime v Karlovej Vsi, práca je na plný úväzok so zmluvou na dobu určitú - 1 rok (po skončení tejto doby zmluvu na základe obojstrannej spokojnosti predĺžime). Na termíne nástupu sa určite dohodneme, i keď z našej strany ideálne k 1.5.

Ak chceš aj ty nás, pošli Terke CV-čko, ozve sa Ti a pozve ku nám na stretnutie.

Tešíme sa na Teba.

Informácie o výberovom konaní

Tvoja prihláška na túto pozíciu by mala obsahovať životopis, ale plnohodnotnou náhradou môže byť aj link na Tvoj LinkedIn profil, ktorý obsahuje potrebné informácie.

Budeme radi, ak sa o Tebe dozvieme čo najviac. Starostlivo si prečítame každý životopis/profil. Všetkým vám - ktorí sa prihlásite, odpovieme najneskôr do dvoch týždňov.

Tešíme sa na Teba!

Kontakt

Poštová banka, a.s.

Dvořákovo nábrežie 4
Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤSpäť na výpis pozícií
ID:3502466Dátum zverejnenia:27.9.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:Finančný poradca,Klientský pracovník,Osobný bankár,Telefonický operátor,Telemarketingový pracovníkSpoločnosť:Poštová banka, a.s.
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.

Počet videní: 1
Inzerent:Poštová banka, a.s. [ ]
Zverejnené dňa:2018-09-27 (20 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.