Deutsche Post DHL

Hľadáme absolventov 2021 a 2022 VŠ v odbore logistika, medzinárodný obchod, obchod a podnikanie, pod. Poď k nám do Trainee programu v logistike

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanecké výhody, benefity

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašli do 31.8.2022 svoj životopis v anglickom a slovenskom jazyku. Do predmetu správy uveďte "Trainee v logistike".

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Focus - Zameraj sa na svoj cieľ.
Connect - Využi svoje prednosti.
Grow - Poď s nami rásť.

Simply delivered

DHL Global Forwarding - expert na leteckú a námornú prepravu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii "Logistickej spoločnosti pre celý svet".

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Janičinová
E-mail:poslať životopis
ID:3564761Dátum zverejnenia:9.8.-=KONTAKT=-lokalita:BratislavaPozícia:Disponent,Finančný analytik,Koordinátor,Logistik,ŠpeditérSpoločnosť:Deutsche Post DHLZákladná zložka mzdy (brutto):1 150 EUR/mesiac

Počet videní: 29
Ponúkaná mzda: 1150 EUR
Inzerent:Deutsche Post DHL [ ]
Zverejnené dňa:2022-08-09 (8 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava Z domu / Remote
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.