ZKW Slovakia s.r.o.

HR Business Partner pre R&D Centrum (Ref. č.: A313)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu zanietených HR-istov hľadáme nového kolegu/yňu, ktorého úlohou bude na dennej báze implementovať stratégie ľudských zdrojov v našom R&D Centre. Rozmenené na drobné, v praxi to bude znamenať, že:
- bude sprostredkovateľ medzi R&D Centrom a oddelením ľudských zdrojov pre špecifické HR záležitosti týkajúce sa nábo-ru/výberu zamestnancov, odmeňovania a benefitov, vzdelávania a rozvoja zamestnancov, pracovného práva, internej komunikácie atď.
- bude poskytovať poradenstvo v záležitostiach týkajúcich sa ľudských zdrojov pre manažérov a zamestnancov v rámci zvereného oddelenia
- bude zastrešovať úlohy a projekty pridelené riaditeľom / manažérom ľudských zdrojov, pripravovať správy a analýzy podľa požadovaných štandardov
- bude sa podieľať na procese náboru; poskytovať odporúčania týkajúce sa kvalifikácie žiadateľov/ uchádzačov a hodnotiť zručnosti žiadateľa

Zamestnanecké výhody, benefity

Stručná charakteristika spoločnosti

Koncern ZKW Group, expert v oblasti inovatívnych prémiových svetelných systémov a elektroniky, oslavuje jubilejných 80 rokov svojho úspešného pôsobenia v automobilovom priemysle. Od roku 1938 sa spoločnosť rozšírila z Rakúska cez Európu do celého sveta. Zamestnáva viac ako 8500 zamestnancov, pýši sa viac ako 200 patentmi, vyvinula a vyrobila viac ako 1400 druhov svetiel pre prémiový segment osobných automobilov, motocyklov i nákladných vozidiel.

Spoločnosť ZKW Slovakia s.r.o., druhá najväčšia spoločnosť koncernu ZKW Group, naštartovala svoje výrobné procesy v roku 2006 v Krušovciach, v tesnej blízkosti mesta Topoľčany. Od roku 2010 sa spoločnosť pýši produktmi vlastných vývojárov z vlastného moderného vývojového centra. Spojením kvalitných zamestnancov, kvalitného granulátu a najmodernejších výrobných technológií, vznikajú prémiové produkty vyrobené na Slovensku pre medzinárodných popredných výrobcov automobilov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.
S takmer 2500 zamestnancami patrí ZKW Slovakia medzi najväčších zamestnávateľov v regióne s dlhodobou perspektívou. Aj vďaka prílevu nových projektov závod čaká tento rok jeho rozšírenie. Nové projekty predstavujú pre nás nové výzvy a pre vás nové pracovné príležitosti.

Miesto výkonu práce je Bedzianska cesta 679/375, Krušovce (pri Topoľčanoch).

"Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: -=KONTAKT=-(ďalej len "prevádzkovateľ") nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy."

Information related to the selection process and processing of personal data organized by ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, Company ID: -=KONTAKT=-(hereinafter referred to as the" Controller ") can be found at: https://zkw-group.com / datapolicy.

Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy
[email protected]

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZKW Slovakia s.r.o.
Bedzianska cesta 679/375
956 31 Krušovce
https://zkw-group.com/sk/

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Andelová
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
ID:3571372Dátum zverejnenia:7.1.-=KONTAKT=-Lokalita:Okres NitraPozícia:HR Business Partner,HR generalistSpoločnosť:ZKW Slovakia s.r.o.
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:1 400EUR/mes

Počet videní: 2
Ponúkaná mzda: 1400 EUR
Inzerent:ZKW Slovakia s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2019-01-07 (16 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.