ZKW Slovakia s.r.o.

IT Servicedesk (Ref. č.: A339)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš IT tím rozširujeme o štyroch kolegov, ktorých hlavnou náplňou práce bude poskytovanie prvej úrovne podpory užívateľom európskych závodov skupiny ZKW Group (SK Krušovce, AT Wieselburg, AT Wiener Neustadt, CZ Vratimov). Miesto výkonu práce sú Krušovce. Uchádzačov prosíme o zaslanie CV aj v anglickom alebo nemeckom jazyku. Náplň práce:
- Príjem, evidencia denných IT požiadaviek telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom samoobslužného portálu
- Riešenie IT zákazníckych podnetov a technických požiadaviek prostredníctvom ticket systému
- Ďalší vývoj a optimalizácia ticket systému
- Podpora interných systémov (MS Server/Desktops, MS Exchange, Citrix, SharePoint)
- Základná správa AD
- Podpora interných CAD systémov(Teamcenter /Siemens/, NX, CATIA)
- Podpora hardvéru a mobilných zariadení
- Vyhodnotenie užívateľských požiadaviek a následná komunikácia na špecializované oddelenie pre ďalšie spracovanie
- Práca na zmeny a fixný pracovný čas (medzi 6:00 až 18:00 hod.)

Zamestnanecké výhody, benefity

Stručná charakteristika spoločnosti

Koncern ZKW Group, expert v oblasti inovatívnych prémiových svetelných systémov a elektroniky, oslavuje jubilejných 80 rokov svojho úspešného pôsobenia v automobilovom priemysle. Od roku 1938 sa spoločnosť rozšírila z Rakúska cez Európu do celého sveta. Zamestnáva viac ako 8500 zamestnancov, pýši sa viac ako 200 patentmi, vyvinula a vyrobila viac ako 1400 druhov svetiel pre prémiový segment osobných automobilov, motocyklov i nákladných vozidiel.

Spoločnosť ZKW Slovakia s.r.o., druhá najväčšia spoločnosť koncernu ZKW Group, naštartovala svoje výrobné procesy v roku 2006 v Krušovciach, v tesnej blízkosti mesta Topoľčany. Od roku 2010 sa spoločnosť pýši produktmi vlastných vývojárov z vlastného moderného vývojového centra. Spojením kvalitných zamestnancov, kvalitného granulátu a najmodernejších výrobných technológií, vznikajú prémiové produkty vyrobené na Slovensku pre medzinárodných popredných výrobcov automobilov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.
S takmer 2500 zamestnancami patrí ZKW Slovakia medzi najväčších zamestnávateľov v regióne s dlhodobou perspektívou. Aj vďaka prílevu nových projektov závod čaká tento rok jeho rozšírenie. Nové projekty predstavujú pre nás nové výzvy a pre vás nové pracovné príležitosti.

Miesto výkonu práce je Bedzianska cesta 679/375, Krušovce (pri Topoľčanoch).

"Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: -=KONTAKT=-(ďalej len "prevádzkovateľ") nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy."

Information related to the selection process and processing of personal data organized by ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, Company ID: -=KONTAKT=-(hereinafter referred to as the" Controller ") can be found at: https://zkw-group.com / datapolicy.

Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy
[email protected]

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZKW Slovakia s.r.o.
Bedzianska cesta 679/375
956 31 Krušovce
https://zkw-group.com/sk/

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Kubičková
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
ID:3621780Dátum zverejnenia:15.3.-=KONTAKT=-Lokalita:okres TopolčanyPozícia:IT/Technical Support SpecialistSpoločnosť:ZKW Slovakia s.r.o.
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:1 000EUR/mes

Počet videní: 3
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:ZKW Slovakia s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2019-03-15 (9 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.