ZKW Slovakia s.r.o.

SAP consultant - SD, CO (Ref. č.: A298)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu SAP konzultantov prijímeme špecialistov v oblasti SAP modulu SD /CO. V prípade, ak máte skúsenosti aspoň s jedným z týchto modulov, máte prax vo vedení projektov, optimalizácii procesov, máte ambíciu pracovať s najnovšími technológiami SAP HANA, láka Vás práca v medzinárodnom tíme, neváhajte sa prihlásiť. Úspešní kandidáti budú pracovať predovšetkým na týchto úlohách:
- Vývoj inovatívnych koncepcí a implementácia sofistikovaných poradenských riešení v oblasti Supply Chain Management
- Vyhodnocovanie a definovanie procesných KPI, podpora ich trvalo udržateľnej implementácie a proaktívna podporova procesu zmien na oddeleniach
- Samostatná optimalizácia SAP ERP modulov (najmä SAP SD, QM, CO) a následná implementácia inovácií v existujúcom systéme na pozadí S4Hana
- Práca v tíme formou poradenstva medzi predajom a distribúciou a ostatnými oblasťami - najmä logistika, kvalita, kontrola, zákaznícky servis
- V závislosti od fázy projektu v implementačnom projekte možnosť flexibilne prevziať poradenskú úlohu: analýza, návrh procesov, prototypovanie, implementácia prostredníctvom prenájmu alebo vývoja, testovanie, zavádzanie a podpora
- Poradenstvo v architektúre digitalizácie a IOT

Zamestnanecké výhody, benefity

UVEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÝM KANDIDÁTOM A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.
ZKW ponúka inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev. Svojim zamestnancom ponúkame rôzne finančné a nefinančné benefity:
- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
- Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
- Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
- Zaujímavé benefity formou kafetérie
- Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia (Vianočný večierok, ZKW bežecký deň a ďaľšie)
- Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
- Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
- Možnosť práce z domu
- Príspevok na dopravu
- 13. plat do výšky 100%
- po 5tich rokoch vernostný bonus 14. plat
- Bonusové programy

Stručná charakteristika spoločnosti

Koncern ZKW Group, expert v oblasti inovatívnych prémiových svetelných systémov a elektroniky, oslavuje jubilejných 80 rokov svojho úspešného pôsobenia v automobilovom priemysle. Od roku 1938 sa spoločnosť rozšírila z Rakúska cez Európu do celého sveta. Zamestnáva viac ako 8500 zamestnancov, pýši sa viac ako 200 patentmi, vyvinula a vyrobila viac ako 1400 druhov svetiel pre prémiový segment osobných automobilov, motocyklov i nákladných vozidiel.

Spoločnosť ZKW Slovakia s.r.o., druhá najväčšia spoločnosť koncernu ZKW Group, naštartovala svoje výrobné procesy v roku 2006 v Krušovciach, v tesnej blízkosti mesta Topoľčany. Od roku 2010 sa spoločnosť pýši produktmi vlastných vývojárov z vlastného moderného vývojového centra. Spojením kvalitných zamestnancov, kvalitného granulátu a najmodernejších výrobných technológií, vznikajú prémiové produkty vyrobené na Slovensku pre medzinárodných popredných výrobcov automobilov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.
S takmer 2500 zamestnancami patrí ZKW Slovakia medzi najväčších zamestnávateľov v regióne s dlhodobou perspektívou. Aj vďaka prílevu nových projektov závod čaká tento rok jeho rozšírenie. Nové projekty predstavujú pre nás nové výzvy a pre vás nové pracovné príležitosti.

Miesto výkonu práce je Bedzianska cesta 679/375, Krušovce (pri Topoľčanoch).

"Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: -=KONTAKT=-(ďalej len "prevádzkovateľ") nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy."

Information related to the selection process and processing of personal data organized by ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, Company ID: -=KONTAKT=-(hereinafter referred to as the" Controller ") can be found at: https://zkw-group.com / datapolicy.

Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy
[email protected]

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZKW Slovakia s.r.o.
Bedzianska cesta 679/375
956 31 Krušovce
https://zkw-group.com/sk/

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Kubičková
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
ID:3621781Dátum zverejnenia:15.3.-=KONTAKT=-Lokalita:okres TopolčanyPozícia:IT konzultant,User Experience ExpertSpoločnosť:ZKW Slovakia s.r.o.
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:1 500EUR/mes

Počet videní: 7
Ponúkaná mzda: 1500 EUR
Inzerent:ZKW Slovakia s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2019-03-15 (9 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.