Grafton Slovakia s.r.o.

HR Assistant (Ref. č.: 1-11-32281/PF)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
-=KONTAKT=-€ (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Keď som pred viac ako rokom a pol končil vysokú školu, netušil som čo chcem v živote robiť. Nemal som jasnú predstavu svojho "dreamjob-u". Jedno som ale vedel naisto, a to, že budúca práca ma musí baviť a nesmie byť monotónna. Ako absolvent EUBA som nemal žiadne skúsenosti v HR a predsa mi dal Grafton príležitosť. Príležitosť ale najmä vieru firmy vo mňa, že to zvládnem. Pred tým som nevedel ako si napísať perfektný životopis ani ako sa predať na pohovore. Všetko som sa naučil tu a musím povedať, že som za to nesmierne vďačný.

Volám sa Luky a pracujem ako Recruitment Consultant na oddelení Corporate Solutions & Finance. Venujem sa najmä senior finančným pozíciám a práve k sebe hľadám človeka, ktorému by Grafton mohol dať rovnakú príležitosť ako som niekedy dostal ja. O dynamiku pozície nie je núdza - zahŕňa v sebe administratívu, komunikáciu, kreativitu ale najmä každodennú príležitosť učiť sa. Spolu by sme pracovali na:

- Písaní inzercií
- Triedení životopisov
- Komunikácii s potenciálnymi kandidátmi
- Testovaní jazykov
- Pozývaní na pohovory
- Aktívnom oslovovaní kandidátov na sociálnych sieťach
- Zastrešovaním výberového procesu u klientov
- hrA množstvo ďalšieho...

Požadujeme

Nemusíš mať žiadne relevantné skúsenosti.
Nemusíš mať pokročilý Excel.
Nemusíš mať vyštudovaný konkrétny typ školy.
Nemusíš mať 3 svetové jazyky na pokročilej úrovni.
Nemusíš mať pokročilú znalosť HR procesov.
Nemusíš mať perfektný motivačný list na 450 slov.

Jediné čo potrebujeme je pokora, chuť učiť sa a odvaha vystúpiť z komfortnej zóny. Možno ešte komunikatívna znalosť anglického jazyka, aby si sa prípadne vedel/a dohovoriť so zahraničným kandidátom.  Každý deň prináša nové výzvy a každý deň je iný. Preto ak sa chceš naučiť niečo nové, získať perfektnú štartovaciu pozíciu v ľudských zdrojoch alebo vyskúšať aké je to pracovať pre najväčšiu personálnu agentúru na Slovenku, pošli nám svoj životopis v anglickom jazyku 

Benefity

Asi to bude znieť ako klišé ale hlavným benefitom je "Grafton-spirit". Náš tím je partia uletených a mladých ľudí, ktorí si radi dajú po práci jedno malé nealko (wink wink) a radi sa bavia pri spoločných aktivitách. Teda náš tímový duch je niečo špeciálne 
Okrem toho môžeš chodiť cvičiť vďaka Multisport karte, môžeš chodiť na jazykové kurzy vďaka bonusom ale v podstate si môžeš vybrať benefity podľa tvojho gusta.
Ak by si sa spýtal/a čo je pre mňa najväčším benefitom, tak je to možnosť učiť sa. Pokiaľ do svojho platu zahrnieš okrem zložiek fix a vario aj zložku interné vzdelávanie - až tu zistíš skutočnú hodnotu tejto práce.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete nawww.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID:3670425Dátum zverejnenia:16.5.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:Administratívny pracovník, referent,Back office špecialista,HR asistentSpoločnosť:Grafton Slovakia s.r.o.
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:-=KONTAKT=-€ (+ prípadné ďalšie odmeny)

Počet videní: 1
Inzerent:Grafton Slovakia s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2019-05-16 (6 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.