AV GAST s.r.o.

׼utujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke.

Ďakujeme za porozumenie.
Zobraziť podobné ponuky

Dispečer servisu chladiarenských a vzduchotechnických zariadení

AV GAST s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pohotovosť na telefóne, prijímanie a evidencia hlásených porúch od vedúcich predajní a hlásenie porúch chladiacich zariadení servisným technikom
- Riešiť problém zákazníka KEDYKOĽVEK ( aj mimo pracovnej doby )
- Kontrola odstraňovania porúch servisnými technikmi
- Monitorovanie chladiacich zariadení v predajniach
- Nastavovanie parametrov chladiacich zariadení
- Objednávanie náhradných dielov podľa požiadaviek koordinátora
- Komunikácia s vedúcimi predajní a preverenie funkčnosti servisovaného zariadenia
- Evidencia servisných zmlúv a montážnych listov

Zamestnanecké výhody, benefity

- Služobný telefón
- Stabilita a zázemie v prosperujúcej spoločnosti
- Istota a dlhodobé zamestnanie
- Možnosť mzdového nárastu v závislosti od Vášho výkonu
- Príspevok zamestnávateľa na odborné školenie zamestnanca
- Finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- Firemné spoločenské posedenia
- Príspevok zamestnávateľa na športové a voľno časové aktivity zamestnanca
- Výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme človeka, ktorý si dokáže zorganizovať svoju prácu, je nápomocný a s radosťou rieši problém zákazníka a docieli a zabezpečí to, aby zákazník bol spokojný.
Nebojí sa a je pripravený riešiť problém zákazníka KEDYKOĽVEK ( aj mimo pracovnej doby) a nezľakne sa zodpovednosti pri jeho riešení.
Hľadáme človeka, ktorý sa rýchlo a efektívne dokáže učiť nové veci. Vie profesionálne komunikovať so zákazníkmi a vie rozumne argumentovať. Má správny odhad nad situáciou a dokáže poskytnúť správne informácie a riešenia servisnému technikovi. Má rád kvalitne odvedenú prácu, nebojí sa výziev, dokáže vytrvať a dotiahnuť veci dokonca.

Máte pozitívny postoj, radi pomáhate, komunikujete, máte analytické myslenie, hľadáte riešenia a dokážete si zorganizovať svoju prácu ? Ste človek, ktorý má v sebe energiu, rozhodnosť, zodpovednosť, sebavedomie, ste tímový a lojálny hráč?
Ak áno, tak hľadáme do nášho tímu práve Vás .

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár alebo nám pošlite Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. O výsledku výberového konania budú informovaní len uchádzači, ktorí sa zúčastnili výberového konania. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- ochotný riešiť problémy zákazníkov aj mimo pracovnej doby
- orientovaný na vyriešenie problémov
- nápomocný zákazníkom
- príjemné vystupovanie
-samostatnosť
- radosť z komunikácie
- schopnosť organizovať
- rýchly a efektívny
- zodpovedný
- čestný
- ochotný učiť sa nové veci

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Predaj, kompletné poradenstvo, projektovanie, realizácia, servis a údržba vzduchotechniky, klimatizácie, obchodných a chladiacich zariadení.

Naše poslanie:

Sme neustále sa vzrastajúca spoločnosť v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie, obchodných a chladiacich zariadení, ktorá sa nebojí ani náročných projektov.

Vzduchotechnika a klimatizácia

Poskytujeme kompletnú odbornú starostlivosť pri navrhovaní, spracovaní projektovej dokumentácie, realizácie a dokážeme zabezpečiť záručný a pozáručný servis. Nie sme viazaný výrobcami, podľa požiadaviek zákazníka nainštalujeme rôzne značky a zariadenia.
Poskytujeme kompletné riešenie v oblasti chladenia, vetrania, vzduchotechniky a klimatizácie do bytov a rodinných domov, bánk, kancelárií, kaviarní, administratívnych centier, hotelov, supermarketov, nemocníc až po veľké priemyselné podniky.

Našim účelom je, aby sme vytvorili príjemné, zaujímavé prostredie pre prevádzkovateľov obchodov, hotelov, kaviarní, nemocníc, admin. centier atď. a hlavne, aby sa návštevníci týchto budov cítili komfortne, čo zabezpečuje naša správne namontovaná účelná klimatizácia a vzduchotechnika.


Obchodné a chladiace zariadenia

Poskytujeme kompletnú odbornú starostlivosť pri navrhovaní, spracovaní projektovej dokumentácie, realizácie obchodných a chladiacich zariadení a dokážeme zabezpečiť servis, pozáručný servis a montáž zariadení do supermarketov, marketov, do malých, stredných a veľkých predajní potravín, do predajní mäsa a mäsových výrobkov, predajní zeleniny, drogérií, elektra, železiarstiev, ale aj do skladových priestorov a pod. Naša spoločnosť má mnoho skúseností a preto dokážeme svojim zákazníkom navrhnúť a odovzdať najvhodnejšie riešenie v oblasti zariaďovania predajní.

Našim účelom je, aby sme vytvorili príjemné, zaujímavé prostredie pre prevádzkovateľov obchodov, aby sme naplnili ich plány a požiadavky, ale hlavne, aby sa ich zákazníci pri nakupovaní cítili príjemne. Vytvárame pre nich kultúrne a bezpečné prostredie k nakupovaniu.O nás:
Firma AV GAST s.r.o. je výhradne slovenská obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami obchodných zariadení, chladiacej techniky, klimatizácii a vzduchotechniky . Vznik spoločnosti sa datuje do roku 1995, kedy sa zakladatelia spoločnosti rozhodli založením novej firmy rozšíriť sortiment výrobkov na trhu a svojou konkurenčnou schopnosťou prispieť k postupnému zvyšovaniu kvality prístupu k zákazníkovi.

Za 24 rokov svojej existencie na trhu si spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu. Vďaka širokému sortimentu je firma schopná vybaviť aj tie najnáročnejšie projekty .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AV GAST s.r.o.
Hečkova 4
040 17 Košice
http://www.avgast.sk
ID:3676651Dátum zverejnenia:3.2.-=KONTAKT=-Lokalita:KošicePozícia:Administratívny pracovník, referent,Asistent,Dispečer,Helpdesk operátor,Telefonický operátorSpoločnosť:AV GAST s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):700 EUR/mesiac

Počet videní: 55
Ponúkaná mzda: 700 EUR
Inzerent:AV GAST s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2020-02-03 (22 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Košice
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.