SIA Central Europe, a.s.

Špecialista podpory obchodníkov s maďarským jazykom

Miesto práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-poskytovať telefonickú a emailovú podporu pre interných a externých klientov - obchodníkov, servisné organizácie, pre produkty a služby v súvislosti s prijímaním platobných kariet
-spracovávať a riešiť prichádzajúce požiadavky klientov, ktorí majú špecifické otázky a požiadavky na produkty a služby v oblastiach prijímania platobných kariet, podpory pre obchodníkov, platobné terminály a e-commerce platobné brány.
-spracovávať požiadavky na zmeny rôznych dát a nastavení obchodníkov, následná administratíva alebo riešenie reklamácii, porúch a nefunkčnosti produktov, služieb a riešení.
-rýchlo reagovať na potreby klientov, získavať spätnú väzbu k zlepšeniu služieb a podpory, promptne reagovať na žiadosti obchodníkov alebo obchodných partnerov o služby a podporu.
-príprava a tvorba podporných dokumentov.
-pripomienkovanie, aktualizácia, zefektívňovanie a validácia pracovných postupov a procesov.
-Iné úlohy podľa dennej činnosti.

Mzdové podmienky (brutto)

Zamestnanecké výhody, benefity

ID:3728989Dátum zverejnenia:12.1.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:Administratívny pracovník, referent,Back office špecialista,Špecialista podpory zákazníkov,Telefonický operátorSpoločnosť:SIA Central Europe, a.s.Základná zložka mzdy (brutto):1 000 EUR/mesiac

Počet videní: 12
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:SIA Central Europe, a.s.
Zverejnené dňa:2022-01-12 (12 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.