OLIVIA SHOES, s. r. o.

Office managerka a social media specialist pre brand topánok OLIVIA SHOES

OLIVIA SHOES, s. r. o.

Miesto práce
OLIVIA SHOES, s.r.o., Dolnozoborská, Nitra-Zobor
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
1.10.2019
Celková mzda (brutto)
800 - 1 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako social media specialist & office manager budeš zastupovať brand OLIVIA SHOES na sociálnych médiach. Staneš sa tvárou značky. Tvojou úlohou bude vymýšľať nové spôsoby komunikácie brandu, vytvárať príspevky a na dennej báze byť v spojení s komunitou prostredníctvom Instagram stories. Tvojím cieľom bude vytvárať dopyt a zväčšovať komunitu ľudí, ktorí sledujú značku OLIVIA SHOES a používajú jej výrobky. Následne zabezpečíš vybavenie zákazníckych objednávok internetového obchodu a komunikáciu so zákazníkmi. Tvoj úspech vo zvýšení záujmu o kožené fashion topánky bude mať dopad na slovenský trh s obuvou. Pretože v OLIVIA SHOES sa tvoje prípadné nápady pre novú kolekciu, pretavia v našej fabrike až do hotového modelu topánok, ktoré budú obúvať tisícky žien.


- vytváranie kreatívneho obsahu, fotenie a točenie videí pre instagram a facebook
- uverejňovanie príspevkov a stories na dennej báze
- vyhľadávanie nových nápadov a ich aplikovanie pre komunikáciu brandu
- koordinácia influencerov brandu v rámci SR a ČR
- vybavovanie online objednávok internetového obchodu
- komunikácia so zákazníkmi (telefonická a emailová)
- účasť na fashion eventoch a TV vstupoch
- komunikovanie postrehov a nápadov pre nové modely topánok
- sledovanie trendov v zahraničí

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 € brutto + odmeny do výšky 200€ podľa vopred dohodnutých pravidiel

Zamestnanecké výhody, benefity

V OLIVIA SHOES očakávame od našich kolegov výborné výkony, preto im na oplátku aj dávame viac. Tvoj plat je tvorený z pevnej zložky - 800 € brutto. K nej získaš odmeny do výšky 200€ podľa vopred dohodnutých pravidiel a výsledkov.
K tvojmu platu navyše získavaš:


- vytváraš si vzťahy so známymi slovenskými a českými influencermi a pravidelne s nimi komunikuješ
- zviditeľníš sa prostredníctvom televíznych výstupov, fashion eventov a sociálnych sietí
- obúvaš si ako prvá nové topánkové trendy
- vyberáš si pre seba topánky OLIVIA SHOES len za výrobné náklady
- zarábaš prácou so sociálnymi médiami, ktoré sú už teraz pre teba zábavou
- ovplyvňuješ kolekcie a komunikuješ svoje nápady pre nové modely topánok

Informácie o výberovom konaní

Ak sa vidíš v tejto pracovnej pozícií a trúfaš si na ňu, pošli nám životopis a prilož fotografiou celej postavy. Uvedenie tvojho instagramového, či facebook konta môže byť pre teba výhodou. Životopis spolu s fotografiou môžeš poslať buď cez profesiu alebo priamo na email[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ak zvažuješ túto pozíciu, prosím zohľadni tieto požiadavky:


Vzdelanie: Uprednostňujeme minimálne dokončené stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo vyššie. Výhodou je štúdium marketingových alebo masmediálnych oborov, prípadne prax vo fashion oblasti, či oblasti internetového predaja.

Zručnosti: Musíš vedieť excelentne a priateľsky komunikovať, mať bezchybný pravopis a príjemný hlasový prejav. Je potrebné, aby si žila sociálnymi sieťami. Aby si dokázala ovládať Instagram aj Facebook bez zaváhania, poznala všetky možnosti týchto sociálnych sietí a aktívne ich využívala. Výhodou môžu byť skúsenosti s ekonomickým systémom Pohoda prípadne systémom pre správu objednávok - Prestashop. Prostredníctvom nich budeš spracovávať agendu internetových objednávok a komunikáciu so zákazníkmi.

Jazyky: Výhodou, avšak nie podmienkou je ovládanie maďarského jazyka. Nakoľko OLIVIA SHOES je etablovaná už aj na maďarskom a českom trhu. Väčšinu svojej agendy však pohodlne vybavíš v slovenskom jazyku.

Charakteristika: Hľadáme extrovertnú mladú babu, ktorá už teraz žije na sociálnych sieťach a chce to využiť. Bezpochyby sa musíš cítiť komfortne pred objektívom, pretože okrem vytvárania príspevkov, na ktorých budeš sama figurovať sa budeš objavovať aj v televíznych vstupoch (napr. Dámsky klub v RTVS).
Pri pozícií, ktorú obsadzujeme si budeš manažovať svoj pracovné aktivity sama. Preto hľadáme uchádzačky, ktoré sú samostatné a radšej než byť dirigované uprednostňujú slobodnejšie riadenie svojich pracovných aktivít.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

OLIVIA SHOES, s.r.o je Nitrianska spoločnosť, ktorá už vyše desaťročie inšpiruje svojimi modelmi slovenský trh s topánkami. Našim cieľom je prebudiť v ženách záujem o módu a dosiahnuť, aby namiesto nudnej obuvi siahli po topánkach, vďaka ktorým ukážu svoj štýl. Po predaní stoviek-tisícov párov v troch krajinách dnes hľadáme nového člena teamu, ktorý nám pomôže rásť na sociálnych sieťach a manažovať správu online objednávok internetového obchodu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

OLIVIA SHOES, s.r.o
Dolnozoborská 14
949 01 Nitra
http://www.svettopanok.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Zachar
E-mail:
ID:3732558Dátum zverejnenia:6.8.-=KONTAKT=-Lokalita:NitraPozícia:Administrátor internetového obchodu,Office manager,Social media specialistSpoločnosť:OLIVIA SHOES, s. r. o.Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:800 € brutto + odmeny do výšky 200€ podľa vopred dohodnutých pravidiel

Počet videní: 23
Inzerent:OLIVIA SHOES, s. r. o.
Zverejnené dňa:2019-08-06 (12 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Nitra
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.