ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Zoraďovač automatických lisovacích liniek na Orave

Miesto práce
Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacIde o najnižšiu garantovanú mzdu pre skúsených kandidátov. Pokiaľ ešte nemáte skúsenosti v tomto odvetví, najnižšia garantovaná mzda je 811 eur s postupným nárastom mzdy po zaškolení!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte záujem pracovať vo významnej spoločnosti, ktorá pôsobí v medzinárodných rozmeroch, dajte nám o sebe vedieť! Či už máte skúsenosti v oblasti nastavovania lisov alebo je táto oblasť pre vás nová, spoločnosť vám ponúkne atraktívne platové ohodnotenie a pomoc pri zaškolení.
Hľadáme teda šikovných a zodpovedných ľudí, ktorí majú chuť učiť sa a ďalej rozvíjať svoje zručnosti pričom ich náplňou bude nasledovné:
Zoraďovanie výrobných liniek, lisov a zariadení

* zoradenia nástrojov
* Uvoľňovanie výroby a vykonávanie kontroly kvality v súlade s výrobnou
dokumentáciou
* Úzka spolupráca s oddelením nástrojárne pri zavádzaní nových nástrojov
* Identifikácia porúch a zabezpečenie následného odstránenia
* Vykonávanie dennej údržby a pravidelnej kontroly strojov/zariadení po mechanickej, ale aj robotickej stránke

Zamestnanecké výhody, benefity

Spoločnosť vám ponúkne aj:

* množstvo atraktívnych finančných bonusov
* dochádzkový bonus
* rôzne firemné zábavné aktivity
* veľa príležitostí na vzdelávanie
* príspevok na dôchodkové sporenie

Informácie o výberovom konaní

Pozíciu obsadzujeme do kmeňového stavu spoločnosti, nejde o prácu cez agentúru.

Svojou reakciou na pracovný inzerát v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len "GDPR") vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

(i) moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: -=KONTAKT=-, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len "Prevádzkovateľ") v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov; a

(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo na[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Ďakujeme, že Vás zaujala naša pracovná ponuka. S Manpower získavate skúseného partnera, a súčasne bezplatného poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa v pestrom svete pracovných príležitostí.

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ OD SPOLUPRÁCE S NAMI ?

AK SA ZAUJÍMATE O PRACOVNÉ MIESTO, KTORÉ OBSADZUJEME PRIAMO PRE NIEKTORÉHO Z NAŠICH KLIENTOV: každú pracovnú ponuku má "na starosti" skúsený konzultant, ktorý Vás bude vás sprevádzať celým procesom výberového konania. Pretože presne pozná požiadavky klienta na dané pracovné miesto, pomôže Vám s prípravou na pracovný pohovor u klienta: poradí Vám, ako vylepšiť svoj profesijný životopis, ako zapracovať na celkovej prezentácii alebo ako vhodne formulovať odpovede na otázky, ktoré Vám môžu na pracovnom pohovore položiť. Bude Vás kontaktovať a informovať o aktuálnom stave alebo prípadných zmenách vo výberovom procese. Pomôže Vám odhaliť, aké sú Vaše možnosti na trhu práce a je Vám k dispozícii v prípade Vášho záujmu o iné, alternatívne pracovné pozície.

PONÚKAME AJ MOŽNOSŤ KRÁTKODOBEJŠÍCH PRACOVNÝCH ÚVÄZKOV FORMOU TZV. PERSONÁLNEHO LÍZINGU. Čo to znamená? Jednoducho povedané: ste zamestnancom Manpower, no prácu vykonávate na pracovisku nášho klienta. My v Manpower vám zabezpečíme všetky potrebné právne náležitosti spojené so vznikom pracovného pomeru. Garantujeme Vám, že každý mesiac príde mzda na Váš účet. V prípade, že sa Vám práca páči, chcete v nej pokračovať a náš klient takúto možnosť pripúšťa, môžete sa stať jeho kmeňovým zamestnancom. Po skončení aktuálneho pracovného pomeru Vás radi budeme kontaktovať s ponukou ďalších možností zamestnať sa vo Vašom odbore.

ManpowerGroup Slovensko - 15 rokov skúseností - práca pre 6,000 ľudí ročne - 5 pobočiek na Slovensku: Bratislava, Nitra, Žilina, Poprad, Košice

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Národná 15
010 01 Žilina
http://www.manpower.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikola Zemánková
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ -=KONTAKT=-, IČ DPH SK-=KONTAKT=-
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku,nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
Odporučiť ponuku známemu
ID:3867608Dátum zverejnenia:30.6.-=KONTAKT=-Lokalita:Dolný KubínPozícia:Nastavovač CNC strojov,Nastavovač strojov,Operátor výroby,RobotníkSpoločnosť:ManpowerGroup Slovensko s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):1 250 EUR/mesiac

Počet videní: 48
Ponúkaná mzda: 1250 EUR
Inzerent:ManpowerGroup Slovensko s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2020-06-30 (11 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj Dolný Kubín
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.