FIMA INVEST s.r.o.

Rámovač riadu - pomocná sila

FIMA INVEST s.r.o.

Miesto práce
Bachledova dolina, Ždiar-Bachledova dolina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Používanie a starostlivosť o kuchynské náradie a vybavenie.
Zbieranie inventáru z prevádzky reštaurácie a terasy.
Dodržiavanie prísnych hygienických zásad a štandardov.
Podieľanie sa na čistote a poriadku celej prevádzky.

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame zaujímavú prácu v dobrom kolektíve, príjemnom pracovnom prostredí a stabilne fungujúcej firme. Šikovných ambicióznych kolegov radi podporíme v ich kariérnom raste. Vyváženie pracovného života a oddychu je pre nás dôležité, preto zamestnancom ponúkame rôzne benefity vo forme kupónov na oddych, dovoleniek a lyžovačky pre blízku rodinu.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vhodných uchádzačov, všetkým uchádzačom vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Náš ideálny nový kolega je zodpovedný, kompetentný a rýchlo sa učí. Ma príjemné vystupovanie a vie asertívne a efektívne riešiť vzniknuté problémy. S úsmevom poradí návštevníkom dohovorí sa aj so zahraničnými klientmi. Je šikovný, multifunkčný a manuálne zručný. Vždy vie ako niečo opraviť, namontovať a vyrobiť. Vidí veci v súvislostiach a pri práci vždy rozmýšľa, nie len plní pokyny. Zákazníkom vie vždy podať správne informácie a hľadá cesty ako pomôcť a poradiť si, nie ako sa to nedá. Práca mu ide od ruky a vo veciach má poriadok. Vždy podá pomocnú ruku a je ochotný pomôcť s prácou iným kolegom. Nejde o jeho prvé zamestnanie a s prácou s ľuďmi už más skúsenosti. Dojem návštevníkov mu nie je ľahostajný, preto je jeho prirodzeným záujmom dbať o poriadok a upravenosť prevádzky a jej okolia.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť FIMA INVEST s.r.o. je partnerom celoročného horského strediska BACHLEDKA Ski & Sun. BACHLEDKA Ski & Sun patrí už niekoľko rokov medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce strediská cestovného ruchu na Slovensku, ktorého súčasťou sú 8,5 km zjazdoviek, rodinné atrakcie, gastro zariadenia, Chodník korunami stromov, ako aj penzión v Zamagurí a apartmány PANORAMA.
Prácu každého človeka si vážime, pretože celok funguje dobre len vtedy, ak spoľahlivo fungujú všetky jeho časti. Žiaden zamestnanec pre nás nie je iba číslo, každá pozícia je dôležitá a každý nápad vypočutý. Ľudia a dobrý pracovný kolektív hrajú jednu z najdôležitejších hodnôt našej firmy.

Adresa spoločnosti

FIMA INVEST s.r.o.
Hviezdoslavovo námestie 16
81102 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Mačáková
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
ID:3931289Dátum zverejnenia:30.6.-=KONTAKT=-Lokalita:ŽdiarPozícia:Pomocná sila do kuchyneSpoločnosť:FIMA INVEST s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):650 EUR/mesiac

Počet videní: 38
Ponúkaná mzda: 650 EUR
Inzerent:FIMA INVEST s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2020-06-30 (12 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj Poprad
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.