Monitora s.r.o.

׼utujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke.

Ďakujeme za porozumenie.
Zobraziť podobné ponuky

Obchodník - Bratislava

Monitora s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacMotivujúci provízny systém bez hornej hranice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do nášho obchodného tímu, ktorý nám pomôže predávať naše pokročilé dátové riešenia medzi nových zákazníkov na Slovensku. A to predovšetkým náš produkt Leady.cz, ktorý využívajú firmy ako je Avast, Ikea, Canon alebo napríklad ČSOB, alebo Orange na Slovensku.

Sme technologická firma, profitabilná a rastová, polovica tímu sa stará o vývoj produktov a druhá o jeho predaj, marketing a spokojnosť klientov. Vytvárame webové aplikácie: Leady - generuje firmám nových klientov, Merk - kompletná databáza českých a slovenských firiem a nástroj pre monitoring a analýzu médií - Monitora. Snažíme sa ísť ešte o krok ďalej a ponúkať klientom pokročilejšie formy využitia dát, či už formou rôznych automatizácii firemných procesov, alebo nasadzovanie našej umelej inteligencie pre obchod a marketing. Služby dodávame firmám v ČR, SR a aj v zahraničí. Funguje to celkom svižne, aktuálne máme vyše 10 000 užívateľov a na našich dátach stavia svoj obchod, marketing alebo PR väčšina bankových domov, operátorov, HP, Canon, IKEA, Avast, Total, AVG, CzechInvest, Tatra, TPCA, Ogilvy a cez 1 000 ďalších firiem.

Hľadáme energického kolegu, ktorý sa ujme slovenského trhu a zúročí doterajšie skúsenosti v B2B obchode. Ideálne by mal mať skúsenosti z predaja dátových riešení korporátnym klientom. Prevezme zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov a pomôže nám udržať výrazný rast, z ktorého sa v posledných rokoch tešíme .

Ponúkame prácu, ktorá vás bude baviť, nadštandardné finančné ohodnotenie, možnosť podieľať sa priamo na úspechu firmy a v neposlednom rade sebarealizáciu bez korporátnych hrátok.

Zamestnanecké výhody, benefity

Unikátny produkt
Časová flexibilita
Možnosť práce z domu
Neformálne prostredie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.9.2020(ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Obchodník
3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Očakávame energického človeka, ktorý už má skúsenosti s komunikáciou s klientmi. Práca je veľmi samostatná, vyžaduje častý osobný kontakt s klientmi, ich školenia a pomoc s nastavením cieľov a stratégií. Dôležitý je sedliacky rozum a empatia. Výhodou je analytické myslenie a všeobecný prehľad v oblasti médií, alebo IT.

Skúsenosti s komunikáciou s B2B klientmi.
Drive, sedliacky rozum.
Veľmi dobré komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti.
Schopnosť vytvárať priateľskú a neformálnu atmosféru.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Pomáhame nachádzať, získavať a udržať B2B klientov pomocou chytrých dát..

"Chytré dáta" nie sú statické databázy, ale aktuálne informácie, ktoré povedia kto je váš zákazník a pomôžu nájsť ďalšie. Dokážu zistiť, kto sa zaujímal o vaše produkty alebo služby a dokonca, kto ich teraz potrebuje či potrebovať bude. Vie merať čo prináša nových zákazníkov a čo naopak nie.

Adresa spoločnosti

Monitora s.r.o.
Michalská 18
81101 Bratislava
https://www.imper.sk
ID:3956189Dátum zverejnenia:24.8.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:Obchodný manažérSpoločnosť:Monitora s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):1 500 EUR/mesiac

Počet videní: 6
Ponúkaná mzda: 1500 EUR
Inzerent:Monitora s.r.o.
Zverejnené dňa:2020-08-24 (28 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.