Východoslovenská energetika Holding a.s.

Produktový manažér

Mlynská 837/31, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Pridaj sa k úspešnej spoločnosti, ktorá podporuje technológie pre energetický svet budúcnosti!

Skúmame a tvoríme inovatívne produkty a služby v mnohých oblastiach. Okrem dodávky plynu, elektriny a súvisiacich služieb prinášame našim slovenským zákazníkom stále nové produkty a riešenia, ktoré im pomáhajú ušetriť financie, zvyšujú bezpečnosť ich domova, zdravia a osobné pohodlie.

Koho hľadáme?

Hľadáme skúseného špecialistu na riadenie produktu a produktového mixu, ktorý má zanietenie pre kreatívne a inovatívne riešenia, vie sa orientovať v obchodnej oblasti, vie sa pochváliť zaujímavými skúsenosťami v oblasti vývoja produktov a chce byť súčasťou dynamického tímu silnej energetickej spoločnosti.

Hľadáme inovátora so strategickým "ciťákom", ktorý je schopný odhadnúť budúce trendy a identifikovať príležitosť na trhu.

Ak máš:

  • ukončené VŠ vzdelanie
  • zažitú reálnu skúsenosť na rovnakej, príp. podobnej pozícii (produktový manažment, segmentový manažment, vývoj produktových propozícií, development biznisu...a pod.)
  • zaujímaš sa o nové trendy a inovácie vo svete retailu
  • máš silný focus na cieľ a zákazníka
  • si dynamická a aktívna osobnosť, ktorá vie argumentačne presadiť zmysluplné idey a vie pre spoluprácu nadchnúť aj iných

... si ten, na koho čakáme!

Čo bude Tvojou úlohou?

  • implementácia a riadenie nových fáz zákazníckeho programu
  • príprava a koordinácia predajných iniciatív, spolupráca na tvorbe komunikačnej stratégie a posolstva produktov/služieb a nastavení motivačných schém
  • aktivity na zvýšenie úspešnosti predaja produktov/služieb; tvorba metodiky predaja; navrhovanie zmien parametrov produktov a služieb na základe analýz trhu, trendov a požiadaviek zákazníkov
  • získavanie spätnej väzby na zverené produkty a služby od zamestnancov na predajných kanáloch a od zákazníkov
  • správa a vyhodnocovanie predajných iniciatív a alternatívnych spôsobov predaja produktov/služieb, návrh nových koncepcií

Čo u nás nájdeš?

Tešiť sa môžeš na dynamickú prácu a inšpiratívne projekty v rastúcom energetickom biznise. Istotu nájdeš v skvelom kolektíve a v stabilite našej firmy. Motivovaný zamestnanec je pre nás najlepší zamestnanec, preto máš v našej spoločnosti možnosť rozvíjať sa vďaka zaujímavým odborným školeniam. Okrem toho ponúkame ďalšie skvelé benefity ako dni voľna naviac, dovolenku naviac, pružný pracovný čas, možnosť práce z domu, notebook s mobilom aj na súkromné účely, ozdravné pobyty, firemné akcie od športových turnajov po rodinné eventy, firemný ples či výlety a to nie je zďaleka všetko! Ak rád pomáhaš iným, môžeš sa zapojiť aj do mnohých dobrovoľníckych aktivít.

Nástupná základná mzda je minimálne 1 100 € brutto pri plnom úväzku. V závislosti od skúseností, úrovne expertízy a kvalifikácie kandidáta je výsledná základná mzda predmetom individuálnej dohody počas výberového konania. Priemerná mesačná mzda je 1 542,- € brutto, pretože k základnej mzde je v celkovom príjme potrebné pripočítať odmenu za hospodársky výsledok spoločnosti a vysoko motivačnú odmenu za dosiahnutie tímových a individuálnych cieľov.

Informácie k výberovému konaniu

Ak Ťa ponuka zaujala, tešíme sa na Tvoje CV-čko, na ktoré počkáme do 13.9.2020.

Adresa spoločnosti

Východoslovenská energetika Holding a.s.
Mlynská 31
042 91 Košice
http://www.vseholding.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marta Boršovská
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
Copyright (c) -=KONTAKT=-, Východoslovenská energetika Holding a.s.www.vseholding.sk
ID:3961898Dátum zverejnenia:3.9.-=KONTAKT=-Lokalita:KošicePozícia:Produktový manažér - špecialistaSpoločnosť:Východoslovenská energetika Holding a.s.Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.

Počet videní: 6
Ponúkaná mzda: 1100 EUR
Inzerent:Východoslovenská energetika Holding a.s. [ ]
Zverejnené dňa:2020-09-03 (20 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Košice
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.