ISG, spol. s r.o.


BMW Group Financial Services je jednou z najvýznamnejších spoločností poskytujúcich finančné služby v automobilovom sektore. Je súčasťou skupiny BMW Group, ktorá patrí so značkami BMW, MINI a Rolls Royce medzi svetovo najúspešnejších výrobcov prémiových automobilov a motocyklov a je aj poskytovateľom prémiových riešení v oblasti individuálnej mobility.
Motorom úspechu, atraktívnosti a intenzity produktov a služieb spoločnosti je aj vysoká pracovná zanietenosť a angažovanosť jej zamestnancov. Pre novovytvorenú spoločnosť BMW FS Slovensko preto hľadáme nového, ambiciózneho odborníka na pozíciu
.

Seniorný účtovník pre BMW Financial Services Slovensko - m/f

- Bratislava alebo Praha
Pracovná náplň:
Ako seniorný účtovník/účtovníčka sa zúčastníte vytvorenia a nastavenia finančných a účtovných procesov v novovzniknutej spoločnosti na Slovensku. Budete mať na starosti komplexnú účtovnú agendu spoločnosti (hlavná kniha / syntenické a analytické účty) - v súlade s lokálnymi účtovnými a daňovými požiadavkami a IFRS.
Budete úzko spolupracovať s regionálnou centrálou spoločnosti (skupina BMW) a s externými partnermi (úrady štátnej správy, daaňovo-poradenské a audítorské spoločnosti a pod.).

Požiadavky:
  • Ukončné vysokoškloské vzdelanie ekonomického smeru v oblasti podnikových financií a účtovníctva
  • Minimálne 4-ročná skúsenosť v oblasti účtovníctva a daní (predovšetkým problematika dph)
  • Prehľad o účtovnom a daňovom legislatívnom prostredí
  • Vynikajúce analytické myslenie, organizačné schopnosti
  • Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka (C1)

Naša ponuka:
Láka vás kariéra v tíme úspešnej, prémiovej automobilovej spoločnosti?
Staňte sa členom jej novovznikajúceho tímu!
Ponúkame Vám zaujímavú profesijnú výzvu, kreatívnu prácu, výborné pracovné prostredie, rozsiahle možnosti ďalšieho odborného rastu (intenzívne zaškolenie v zahraničí) a zodpovedajúce ohodnotenie.
Mesačný príjem pracovníka v tejto pozícii je zhruba na úrovni 2.500 Eur mesačne - v závislosti od dosiahnutého vzdelania, doterajšej praxe a skúseností. Súčasťou zložkou mzdy sú aj bonus a odmeny (závislé od plnenia stanovených kritérií výkonu).

Ak sa o túto veľmi dobrú kariérnu príležitosť chcete uchádzať, pošlite nám prosím vaše podklady (CV v anglickom jazyku, motivačný list, prípadne aj fotografiu a referencie) spolu s indikáciou očakávaného príjmu a termínu možného nástupu e-mailom na adresu"[email protected]".Uveďte pritom prosím značku pozície SA01.
Všetkým uchádzačom samozrejme garantujeme zachovanie maximálnej diskrétnosti.
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail:[email protected]
ID:3964769Dátum zverejnenia:8.9.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:ÚčtovníkSpoločnosť:ISG, spol. s r.o.Základná zložka mzdy (brutto):2 500 EUR/mesiac

Počet videní: 13
Ponúkaná mzda: 2500 EUR
Inzerent:ISG, spol. s r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2020-09-08 (22 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.