Slovenská inovačná a energetická agentúra

Projektový/ á manažér/ ka - energetický/ á konzultant/ ka

Slovenská inovačná a energetická agentúra

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
972 EUR/mesiacv zmysle zákona 552/2003 Z.z.a 553/2003 Z.z. / Suma základnej mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopĺňame náš tím odborných konzultantov bezplatného energetického poradenstva ŽIŤ ENERGIOU v centrách v Bratislave, Žiline a v Banskej Bystrici. Ak viete prakticky poradiť v oblasti úspor energie a radi pomáhate, dajte nám o sebe vedieť. Hľadáme kolegov, ktorý majú schopnosť prezentovať aj komplikovanejšie energetické témy atraktívne a zrozumiteľne. Ochota poradiť a dobré komunikačné schopnosti sú nevyhnutné. Poradenstvo je určené pre domácnosti, zástupcov verejného sektora, podnikateľov a odborníkov v oblasti energetiky.

Pracovná náplň:
• poskytovanie a zabezpečovanie poradenstva a konzultácií fyzickým a právnickým osobám formou osobnej , telefonickej alebo elektronickej komunikácie
• spolupráca a aktívna účasť pri organizovaní seminárov, konferencií, tlačových konferencií, workshopov, výstav, informačno-prezentačných výjazdov do obcí a iných aktivít v rámci národného projektu
• odborná spolupráca pri zabezpečovaní spracovania informačných letákov, brožúr, publikácií
• spolupráca pri tvorení obsahu webovej stránky venovanej projektu
• aktívne samovzdelávanie sa prostredníctvom odborných publikácií, legislatívnych predpisov, dokumentov, internetu a pod.
• všetko o poradenstve nájdete na www.zitenergiou.sk.

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej spoločnosti,
- možnosť sebarealizácie,
- príjemné pracovné prostredie, výborný pracovný kolektív,
- pravidelné vzdelávanie,
- zamestnanecké benefity - mobil, team buildingové aktivity,
- 5 dní dovolenky navyše.

Informácie o výberovom konaní

Štruktúrovaný životopis, motivačný list zasielajte do 08.10.2020.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 31.10.2020. Záujemcom o prácu vopred ďakujeme.

Vážime si Vašich znalostí a skúseností, posúdenie ktorých bude predmetom 1. kola výberového konania (realizovaného formou vyhodnocovania doručených životopisov). Ak budú Vaše skúsenosti, vzdelanie, schopnosti a zručnosti zodpovedať našim požiadavkám, na ponúkanú pracovnú ponuku, budeme Vás kontaktovať s ponukou osobného pohovoru.

V prípade, že nebudete kontaktovaný v priebehu jedného mesiaca od zverejnenia pracovnej ponuky, ďakujeme za Vami prejavený záujem, ale dali sme v prvom kole prednosť iným kandidátom.

Zaslaním životopisu prehlasujete, že ste boli oboznámený o spracúvaní osobných údajov na účely výberového konania.

Prihlásením sa na výberové konanie organizované agentúrou Slovenská inovačná a energetická agentúra, Bajkalská 27, 827 99 Bratislava, IČO: -=KONTAKT=-(ďalej len: "prevádzkovateľ") poskytujete ako dotknutá osoba osobné údaje v rozsahu uvedenom v životopise, motivačnom liste a dotazníku za účelom výberového konania. Prevádzkovateľ informuje dotknutú osobu o tom, že jeho osobné údaje budú poskytnuté príjemcom: orgánom činným v trestnom konaní, subjektom, ktorým poskytnutie osobných údajov vyplýva prevádzkovateľovi zo zákona, Inšpektorát práce. Osobné údaje nebudú zverejňované a ani poskytované do tretích krajín. K profilovaniu nebude prichádzať. Po skončení výberového konania osobné údaje neúspešných kandidátov budú zlikvidované. S úspešným kandidátom bude podpísaná pracovná zmluva alebo dohoda a osobné údaje sa budú uchovávať v súlade s osobitnými predpismi. V súvislosti so spracúvaním osobných údajov si Vás súčasne dovoľujeme upozorniť na to, že poskytnutím osobných údajov našej spoločnosti nadobúdate postavenie dotknutej osoby, ktorá má najmä právo na prístup k osobným údajom, právo na opravu osobných údajov, právo na vymazanie osobných údajov, právo na obmedzenie spracúvania osobných údajov, právo na prenosnosť údajov, právo namietať proti spracúvaniu osobných údajov a právo na to, aby sa na ňu nevzťahovalo rozhodnutie založené výlučne na automatizovanom spracúvaní (vrátane profilovania). Dotknutá osoba má súčasne právo podať sťažnosť orgánu dozoru, ktorým je Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky. Prevádzkovateľ vyhovie oprávnenej žiadosti dotknutej osoby vždy v rozsahu, v akom je to technicky možné. Prípadné otázky týkajúce sa ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy:[email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2020(ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, energetika, TZB, stavebníctvo, IT, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Prax v energetickej oblasti, prax v oblasti implementácie štrukturálnych fondov
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• výborné analytické a argumentačné schopnosti
• dôslednosť, presnosť a samostatnosť
• zodpovednosť, bezúhonnosť a flexibilita
• výborný ústny a písomný prejav
• proklientské vystupovanie
• tvorivosť
• ochota vzdelávať sa a cestovať
• orientácia v právnych predpisoch SR
• prehľad o dostupných technológiách

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) je odbornou príspevkovou organizáciou zriadenou MH SR. Agentúra je nezávislou autoritou v oblasti podpory a rozvoja inovácií v priemysle a v oblasti energetiky. Jej úlohou je zabezpečovať technicko-odborné zázemie v súlade s inovačnou a energetickou legislatívou. Podieľa sa na tvorbe a novelizácii danej legislatívy vrátane implementácie smerníc Európskej únie a aktualizácii inovačnej stratégie a energetickej politiky Slovenskej republiky. Zaoberá sa tiež prípravou podporných programov a projektov venovaných úsporám energie, využívaniu obnoviteľných zdrojov energie, inováciám a od roku 2015, kedy na seba SIEA prevzala úlohy technologickej agentúry, aj technologickému rozvoju. Agentúra vykonáva funkciu implementačnej agentúry a sprostredkovateľského orgánu pre čerpanie štrukturálnych fondov Európskej únie v rámci dvoch operačných programov. Zároveň zabezpečuje a koordinuje medzinárodnú spoluprácu v činnostiach súvisiacich s technologickým rozvojom, inováciami a s energetickým hospodárstvom v oblasti zahraničnej pomoci a účasti Slovenskej republiky v medzinárodných organizáciách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenská inovačná a energetická agentúra
Bajkalská 27
827 99 Bratislava
http://www.siea.gov.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Celláryová
Tel.:-=KONTAKT=-
E-mail:poslať životopis
ID:3964789Dátum zverejnenia:8.9.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:Energetik,Konzultant,Projektový manažérSpoločnosť:Slovenská inovačná a energetická agentúraZákladná zložka mzdy (brutto):972 EUR/mesiac

Počet videní: 2
Ponúkaná mzda: 972 EUR
Inzerent:Slovenská inovačná a energetická agentúra [ ]
Zverejnené dňa:2020-09-08 (16 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.