MSM GROUP s.r.o.

׼utujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke.

Ďakujeme za porozumenie.
Zobraziť podobné ponuky

Robotník v strojárskej výrobe

MSM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 925/27, 018 41 Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,14 EUR/hod.+ 30% variabilná zložka mzdy ku ponúkanému základu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Laborácia a kompletácia výrobkov špeciálnej výroby. Balenie a označovanie hotového tovaru. Kontrolovanie kvality vstupných materiálov. Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných a technologických postupov. Informovanie nadriadeného o nedostatkoch vo výrobnom procese, o zlých vstupných komponentoch. Vykonávanie pomocných prác súvisiacich s výrobným procesom. Prísne dodržiavanie BOZP a PO.

Zamestnanecké výhody, benefity

- Stabilné zamestnanie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti. Príspevok na dochádzanie do zamestnania. Príspevok na Vianoce a letnú dovolenku. Odmena pri životnom jubileu. Doplnkové dôchodkové sporenie. Zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti. Individuálny benefitný účet. Možnosť ubytovania v ubytovacom zariadení podniku za zvýhodnenú cenu. Firemné akcie, športový deň, vianočný večierok, voľné a zvýhodnené vstupenky na kultúrne a športové podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

roky
1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Bezúhonnosť, samostatnosť, odolnosť voči stresu.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, vojenskej kolesovej a pásovej techniky a rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu kontajnerov. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy

Adresa spoločnosti

ZVS Holding, a.s.
Štúrova 925/27
018 41 Dubnica nad Váhom
https://msm.sk/o-msm-group/
ID:3972583Dátum zverejnenia:23.9.-=KONTAKT=-Lokalita:Dubnica nad VáhomPozícia:Montážnik/montér,Operátor výroby,RobotníkSpoločnosť:MSM GROUP s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):3,14 EUR/hod.

Počet videní: 29
Inzerent:MSM GROUP s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2020-09-23 (37 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Ilava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.