Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.

׼utujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke.

Ďakujeme za porozumenie.
Zobraziť podobné ponuky

Accounting Trainee

Mercedes-Benz Slovakia s.r.o.

Place of work
Bratislava
Contract type
na dohodu (brigády)
Start date
asap
Wage (gross)
4,65 EUR/hour

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

We are looking for an University student with willingness to gain some experience in Finance/Accounting department by providing support to the Finance/Accounting team.

Purpose & Main Activities:

• support in accounting documentation
• support in bookkeping
• review accounting documents based on requirements
• prepare reports based on requirements
• participate on project supporting activities
• archive accounting documents
• ad hoc administrative support

Information about the selection process

We would like to thank all candidates for their expressed interest. However, we will contact candidates that fulfill the requirements mentioned hereof.

In case, you are interested in our position please send your CV to[email protected]and in the mail copy the following GDPR consent:


Ja [BUDE DOPLNENÉ MENO A PRIEZVISKO] odoslaním tohto e-mailu vrátane príloh (životopis a/alebo mo-tivačný list) týmto v súlade s článkom 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) dobrovoľne dávam súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov prevádzkovateľovi Mercedes-Benz Slovakia s.r.o., so sídlom na Tuhovskej 5, 831 07 Bratislava, IČO: -=KONTAKT=-, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel: Sro, Vložka č.: 21018/B (ďalej len ,,MBSK") na účely hľadania práce iba v spoločnosti Mercedes-Benz Slovakia s.r.o., a to v rozsahu uvedenom v dokumentoch, ktoré zasielam. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca. Súhlas udeľujem MBSK na dobu jedného roka od jeho udelenia. Som si vedomý/-á toho, že mám právo požadovať od MBSK prístup k svojim osobným údajom, právo na opravu osobných údajov, právo na vymazanie osobných údajov, právo na obmedzenie spracúvania osobných údajov, právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať sťažnosť dozornému orgánu; a že tieto práva, okrem posledného, môžem uplatniť formou listu doručeného MBSK na adresu jej sídla. Odvolaním súhlasu nie je dotknutá zákonnosť spracúvania prebiehajúceho na základe súhlasu až do jeho odvolania.

Som si vedomý/-á toho, že tento môj súhlas na spracúvanie osobných údajov môžem kedykoľvek odvolať, a to formou listu doručeného MBSK na adresu jej sídla alebo e-mailu zaslaného na adresu:[email protected]

Čestne vyhlasujem, že všetky mnou uvedené informácie a osobné údaje sú pravdivé a zaväzujem sa, že v prípade ich zmeny budem bez zbytočného odkladu o tom informovať MBSK.

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

University student

Vzdelanie v odbore

Financie, Accounting

The position is suitable for a fresh graduate

Áno

Personality requirements and skills

• University student (study of finance/accounting is advantage)
• English language (communicative level in spoken and written form), Slovak fluent
• Detail-oriented person
• Structured and accurate working approach
• Team player with positive mindset
• Good knowledge in MS Excel and Powerpoint

Advertiser

Brief description of the company

Spoločnosť Mercedes-Benz Slovakia s.r.o. je medzinárodná firma a importér značiek Mercedes-Benz, smart, Setra a Fuso. Hlásime sa k princípom dodržiavania zásad správania sa a etického konania voči našim zákazníkom, obchodným partnerom a zamestnancom. Udržiavame si stabilné postavanie na trhu a našim zamestnancom poskytujeme možnosť pracovať v zaujímavom prostredí medzinárodnej značky s prémiovými produktami a službami.

Number of employees

100-149 employees

Company address

Mercedes-Benz Slovakia s.r.o.
Tuhovská 5
831 07 Bratislava
http://www.mercedes-benz.sk
ID:3972877Dátum zverejnenia:23.9.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:Administrative Worker, OfficialSpoločnosť:Mercedes-Benz Slovakia s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):4,65 EUR/hour

Počet videní: 2
Inzerent:Mercedes-Benz Slovakia s. r. o. [ ]
Zverejnené dňa:2020-09-23 (36 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.