OSBD Žilina

׼utujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke.

Ďakujeme za porozumenie.
Zobraziť podobné ponuky

Technik Vyhradených technických zariadení (Elektrina, Blesk, Výťahy)

Obvodné stavebné bytové družstvo Žilina /skrátene OSBD Žilina/

Miesto práce
Tulská, Žilina-Vlčince
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacmin. garantovaná mzda 1000 € + prémie, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vedie evidenciu úradných a odborných skúšok, prehliadok atď. v spravovaných bytových domoch v oblasti vyhradených technických zariadení - výťahov, el. rozvodov a zariadení, bleskozvodov. Zostavuje ich prehľadný harmonogram a plán podľa termínov a jednotlivých objektov.
2. V určených termínoch podľa vyhlášok a STN zabezpečuje výkon pravidelných odborných prehliadok, skúšok a kontrol v oblasti VTZ. Na základe vyhotovených záznamov z týchto skúšok a určených termínov v nich, zabezpečuje odstraňovanie zistených chýb a vád. Evidenciu o všetkých úkonoch zaznamenáva v informačnom systéme.
3. Vykonáva kontroly objednaných opráv na VTZ za účasti zhotoviteľa, preberá práce a likviduje fakturáciu za všetky objednané práce a úkony na VTZ, podľa interných predpisov.
4. Predkladá návrhy ZoD so zhotoviteľmi diela v celej oblasti VTZ.
5. Spolupracuje s určenými zástupcami vlastníkov domov a domovníkmi pri zadávaní a preberaní prác, kontroluje doručenie kópie správ zo skúšok a prehliadok dodávateľov.
6. Riadi, eviduje a hodnotí činnosť dozorcov výťahov.
7. Spolupracuje s IBP v oblasti VTZ, so zmluvnými partnermi zabezpečujúcimi komplexnú starostlivosť o výťahy podľa ustanovení ZoD.
8. Zabezpečuje svoju spoluúčasť pri kontrolách a údržbe zariadení umiestnených na prenajatých priestoroch na strechách bytových domov v spolupráci s pracovníkmi nájomcov.
9. Spolupracuje s technikmi údržby pri zabezpečovaní údržby, pri zabezpečovaní opráv na strechách a iných častiach bytových domov, v súvislosti so zariadeniami VTZ (bleskozvody, výťahy, rozvody a zariadenia elektro) a telekomunikačnými zariadeniami.
10. Povinne sleduje, archivuje a oboznamuje sa s odbornou literatúrou, tlačou, STN, vyhláškami a zákonmi a pridelenou prácou.
11. Rieši sťažnosti nájomcov a vlastníkov bytov v určenom rozsahu pracovnej náplne, zabezpečuje odstránenie nedostatkov a vykorešpondovanie písomných odpovedí na ne.
12. Organizuje a zúčastňuje sa schôdzí vlastníkov a nájomcov jednotlivých domov, za účelom objasňovania problematiky údržby a pripraveného plánu, jeho odsúhlasenia a financovania, vrátane budúcej realizácie.
13. Zodpovedá za správnosť a vedie v informačnom systéme OSBD Žilina komplexnú evidenciu pasportizácie pre jednotlivé bytové domy a TV a to podľa ÚČ. Pri zisťovaní technických parametrov spolupracuje s technikmi údržby.
14. Evidenciu pasportizácie dopĺňa po vykonaných zmenách na stavbách a ich technológii. Pri pripravovaní akcií opráv a údržby využíva jej technické údaje, prípadne poskytuje informácie ostatným kolegom.

Zamestnanecké výhody, benefity

Stabilná spoločnosť, výborný pracovný kolektív vrátane nadriadených :), 5 dní dovolenky nad úroveň ZP. Ostatné priamo na pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Žiadame uchádzačov aby svoje CV zasielali na adresu[email protected]S profesných životopisov budú vybraní uchádzači do výberových pohovorov a len niektorí do druhého kola výberových pohovorov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2020(ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Energetika

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Technické znalosti z oblasti Energetiky, elektrotechniky, plynu, bleskozvodov, výťahov, výborné komunikačné zručnosti a dobrý písomný prejav. Požadujeme min. § 23, ideálne § 24 vyhlášky.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

OSBD Žilina je moderný správca bytových domov v Žiline a okolí. Zároveň je 6-tym najväčším správcom na Slovensku. Pridaj sa do kolektívu šikovných ľudí a dokáž že na to máš! Tešíme sa na Teba na výberovom pohovore ak splníš naše očakávania už v životopise.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OSBD Žilina
Tulská 33
010 08 Žilina
http://www.osbdza.sk/
ID:3980664Dátum zverejnenia:2.10.-=KONTAKT=-Lokalita:ŽilinaPozícia:Elektrotechnický inžinier,ElektrotechnikSpoločnosť:Obvodné stavebné bytové družstvo Žilina /skrátene OSBD Žilina/Základná zložka mzdy (brutto):1 000 EUR/mesiac

Počet videní: 7
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:OSBD Žilina [ ]
Zverejnené dňa:2020-10-02 (29 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj Žilina
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.