GreenWay Infrastructure s.r.o.

Senior Sales Manager / e-mobility

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Šustekova 49, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (brutto) 2000EUR plus variabilná zložka podľa výkonu od 30-50%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme tím nadšencov, ktorý pred rokmi začal budovať najväčšiu sieť nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá v strednej Európe. Našu sieť neustále zväčšujeme nielen vlastnými investíciami, ale aj integráciou nabíjacích staníc našich partnerov. Práve pre rozširovanie v tomto segmente hľadáme ďalšieho kolegu. Staň sa členom nášho tímu a spolu s nami prispej k rozvoju elektromobility!
Na Sales oddelení bude Tvojou úlohou upevňovať vzťahy s existujúcimi partnermi a zákazníkmi, ako aj rozširovať našu sieť partnerov, vlastníkov nabíjačiek, integrovaných v sieti GeenWay. Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitosti a akvizícií, či už v oblasti HoReCa, retailu, automobilových dílerstiev, municipalít, či v rozvíjajúcich sa developerských projektoch bude hlavnou náplňou Tvojej pracovnej pozície. Pravidelným kontaktom s našimi existujúcimi klientami budeš zabezpečovať naplnenie ich potrieb a rozširovanie ich nabíjacej siete tak, ako bude dopyt po nabíjaní rásť.
Ďalšou úlohou bude identifikovať a pochopiť meniace sa potreby klientov, aby sme sa mohli prispôsobiť ich požiadavkám. Svoje silné prezentačné schopnosti využiješ pri propagácii nabíjacích stanic, spracovaní tendrov a našich služieb správy siete. Svojím starostlivým prístupom budeš rozvíjať pozitívne a dlhodobé vzťahy s našimi klientami.
Sme presným opakom typickej korporátnej spoločnosti. Neustála zmena je v našej DNA a odráža sa v tom, čo robíme a ako to robíme. Podľa potreby budeš úzko spolupracovať s ďalšími oddeleniami v GreenWay a o elektromobilite sa naučíš takmer všetko. V neposlednom rade môžeš svoje znalosti a prednosti využiť v rámci spoločnosti na svoj kariérny postup.

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo ponúkame:
Ten najlepší tím, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko.
Priateľskú a príjemnú pracovnú atmosféru.
Skvelé firemné teambuildingové aktivity.
Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu.
Adekvátne a motivujúce finančné ohodnotenie.
Podporu vzdelávacích a športových aktivít.
Pracovný notebook a mobilný telefón.
Prácu, ktorá robí svet lepším pre našu a ďalšie generácie.

Informácie o výberovom konaní

Ak Ťa pozícia zaujala, pošli nám svoj životopis a motivačný list. V prípade, že budeš profilovým kandidátom, radi sa s Tebou stretneme na káve v našich priestoroch.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Obchod, ekonomika. Pozícia nie je vhodná pre absolventa.
5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Nemusíš mať skúsenosti z elektromobility, ale nesmie Ti chýbať chuť ich čo najskôr získať.
Chceme, aby si náš tím obohatil o svoje zručnosti, kreativitu a osobitý prístup. Vyžadujeme aspoň 5 ročné skúsenosti z podobne zameranej práce v oblasti Sales. Hľadáme vynaliezavého a primerane zvedavého profesionála, ktorý má výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti a zároveň je aj dobrým poslucháčom. Súťaživosť a obchodnícka bystrosť, analytické myslenie mu nie sú cudzie. Nemali by mu chýbať ambície ako aj schopnosť riešiť a zdolávať nové výzvy. Plynulá znalosť angličtiny slovom aj písmom je nevyhnutnou podmienkou.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

GreenWay Infrastructure is dedicated to making the use of electric vehicles the realistic and preferred transportation option for all people. We build and manage electric vehicle charging infrastructure throughout Central and Eastern Europe and work with people, companies, organizations, and governments to develop and expand the electromobility ecosystem.
Our vision is Central & Eastern Europe cleaner, healthier and less dependent on oil thanks to the widespread us of electric vehicles.
We also envision a world where intelligent and interconnected networks of charging facilities and electric vehicles integrate into a New Energy System based on renewables, distributed prosumers, smart grid and energy storage applications. For more information visit http://www.greenway.sk/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GreenWay Infrastructure s.r.o.
Šustekova 49
851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka
http://greenway.sk/o-nas/

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Pavlovičová
E-mail:poslať životopis
ID:4001127Dátum zverejnenia:25.1.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:Obchodný manažér,Obchodný zástupcaSpoločnosť:GreenWay Infrastructure s.r.o.Základná zložka mzdy (brutto):2 000 EUR/mesiac

Počet videní: 5
Ponúkaná mzda: 2000 EUR
Inzerent:GreenWay Infrastructure s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-01-25 (39 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.