Asseco Central Europe, a.s.

Backend Developer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád pracuješ s najnovšími webovými technológiami a chceš byť súčasťou vývoja digitálnej budúcnosti v bankovníctve? Hľadáme skúsených Backend developerov. Pracovať budeš na novovznikajúcom projekte.

Projekt predstavuje implementáciu a rozvoj firemného produktu Omnichannel Platform na vytvorenie nového riešenia digitálnej komunikácie s klientom pre významnú banku pôsobiacu na slovenskom a českom trhu. Uchádzač o túto pozíciu má jedinečnú šancu pomôcť vybudovať from scratch nový kompletný omnichannel pokrývajúci priame aj asistované kanály.

Tvojou úlohou bude:

Si doma vo webových back-endoch? Máš rád RESTy v Jave a nie sú ti cudzie microservices? Máš cit pre návrh API a láka ťa svet bankových inovácií? Ak si sa v týchto veciach našiel, radi sa s tebou stretneme a porozprávame o tvojich očakávaniach a našom projekte, na ktorom by si pracoval.

Zamestnanecké výhody, benefity

Stručná charakteristika spoločnosti

Počet zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Vallová
E-mail:poslať životopis
ID:4002438Dátum zverejnenia:20.11.-=KONTAKT=-Lokalita:BratislavaPozícia:.NET programátor,C programátor,C# programátor,Programátor,Web dizajnérSpoločnosť:Asseco Central Europe, a. s.Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.Základná zložka mzdy (brutto):1 200 EUR/mesiac

Počet videní: 2
Ponúkaná mzda: 1200 EUR
Inzerent:Asseco Central Europe, a.s. [ ]
Zverejnené dňa:2020-11-20 (15 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.